Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kutyakajáról? Elég tápanyag van benne?

Figyelt kérdés

Nagyon jókat hallottam róla, de olyan kevésnek tűnik a beltartalma. Kicsit lejjebb görgetve itt vannak az összetevők.


[link]


2017. jan. 11. 12:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Vitamin jó esetben magában a kajában van, nem kell külön adagolni. Az enyémek se kapnak semmi vitamint, pedig évek óta BARFozunk. A zöldségben, húsban minden benne van.

A kutya ragadozó nyilván, de ez nem azt jelenti, hogy csak és kizárólag húst eszik. Sok kutya szokott füvet legelni, szereti a zöldséget, gyümölcsöt, és nem azért, mert torz az ösztönvilága, hanem éppen azért, mert jó.

A BARF-ban 70% a hús, ebben 80, azért mondom, hogy sok. Az "ilyesmi arány" nem elég, 10%-os emelkedéstől már bőven lehet probléma. Nálunk lett is.

Ráadásul azt se lehet tudni, hogy mennyi ebben a cuccban a csont aránya. Minden kutyának más az ideális, főleg idősebb korban. Ha az ember nyersezni akar, akkor irány a piac, a kerülőutak mindig csak visszafelé visznek :)

2017. jan. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Biztos így van, viszont én még olyat nem láttam, hogy kőbe vésett arányok lennének es az ilyen pluszmínusz tíz százalékokba sinán belefér ez is. Ha nem jó az adott kutyának, akkor nem jó, ha jó, akkor meg jó. Nyilván kevesebbet kell vele szórakozni, mint ha az ember maga állítaná össze, cserébe benne van, hogy nem pont a neked megfelelő lesz az arány.
2017. jan. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!