Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet, hogy érett vagyok egy kutyához?

Figyelt kérdés

2017. jan. 14. 09:19
 1/4 anonim válasza:
67%
Szerezz egy robotállatot, vagy valamit, amiről a szüleid előtt, jól gondoskodsz, és pár hét múlva kérdezd meg őket, hogy a gondozott akármit, hogy amit láttak, az alapján kaphatsz egy kutyát :)
2017. jan. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy naptárat, hogy mit csinálnál a kutyával, hogyan osztanád be az idődet és kövesd 2-3 hónapig. Aztán kérdezz rá :)
2017. jan. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
60%
Nekem úgy volt hogy akkor kaphatok kutyát, ha kertes házba költözünk. Szerintem próbáld azt meg, hogy ha a környezetedben van valamelyik ismerősödnek valamilyen állata, kérd meg hogy vigyázhass rá, mutasd meg hogy tudsz felelősséget vállalni. Meg kell mutatnod nekik valahogy, hogy tudsz gondoskodni egy állatról....
2017. jan. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Leírnál pár infót magadról, a szüleidről, az otthonotokról?
2017. jan. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!