Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak én nem találok olyan...

Csak én nem találok olyan "álom" tenyésztőt, akit itt gyakorin leírtok? Ti is ilyen nehezen találtatok tenyésztőt?

Figyelt kérdés

Mindenki írja, hogy kérdezni fogja a normális tenyésztő: milyen helye lesz, hogy tartom majd. Meg lesz garancia, kapcsolat, szerződés.


Találtam egy szimpi tenyésztőt, csak aztán kiderült, hogy nagy valószínűséggel szaporító. most telt be a pohár. Német juhászkutya tenyésztőt keresek igazából. De sehol sincs.

Elsővel felvettem a kapcsolatot, utána leírtam miképp bánnék a kutyával, azóta vissza sem ír.

Második amint visszaírt, már próbálta is eladni az egyik kölyköt(40 ezerért), pedig írtam is neki, hogy nyárra kellene csak a kiskutya.

Harmadik törzskönyv nélkül akarta eladni az egyik kutyát, a másikat pedig kék szemmel. (tudtommal barnának kéne lennie, minden esetben)

Aztán a negyedik, akit elsőre leírtam.


Csak én nem találok olyan "álom" tenyésztőt, akit itt gyakorin leírtok? Ti is ilyen nehezen találtatok tenyésztőt?



2017. jan. 18. 20:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
81%
Én nyáron vettem németjuhászt tenyéstztőtől. Egyedül szerződést nem írtunk, de azon kívül az itt emlegetett "álomtenyésztő" feltételeit teljesítette.
2017. jan. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!