Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök kutya lakásba való...

Kölyök kutya lakásba való tartása?

Figyelt kérdés
Azok véleménye érdekel akik panelba neveltek kölyköt. Hogyan szoktattátok szobatisztaságra? Hogyan szokta meg,hogy egyedül van amíg ti dolgoztok? Néha nem fárasztó,hogy meló után még utána kell takarítani és sétálni vinni?
2017. jan. 18. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

De nagyon faraszto. Mivel akar a 10.rol is 2 orankent le kell vinni. Ha ejjel nem viszed le nem fogja kibirni reggelig. Ha szabadon van akkor bepisil ha boxban akkor sirni fog hogy vidd ki.


Amig dolgozol sokaig nem birjak ki pisi nelkul igy jarolapos helysegbe kell hagyni.


En ugy szoktattam hogy eloszor csak 5 percre mentem ki a lakasbol aztan lelifteztem a foldszintre es vissza, elszaladtam a boltba...stb. egy hetveget jatszottam ezzel, hogy tudja mindig visszajovok nem kell sirni.


Igen mikor faradt vagy neha nehez ravenni magad hogy menj de mikor latod hgy boldogan jatszik a haverjaival akkor tudod hogy megeri.

2017. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Neked milyen fajta kutyusod van? Gondolom már nem kölyök ilyenkor már szobatiszta ugye? Kibírja még haza érsz kaki és rumli nélkül?
2017. jan. 19. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!