Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy baj hogy lenyalogatta?

Nagy baj hogy lenyalogatta?

Figyelt kérdés
A kutyánknak eltort a lába és jan.14-én műtötték. A műtét utan ugya hazavittuk kapott gallért meg minden. A mikor vele vagyok es tudok rá folyamatosan figyelni leszoktam szedni a gallért és tegnap este elfelejtettem visszatenni és egy két orat ugy volt és lenyalogatta a sebét a varratokat meg mindent es leszedte ugye azt a krémet is ami rajta volt. Nem lessz baja? Négy nap mulva megyunk varratszedésre

#kutya #műtét #seb #lenyalovatta
2017. jan. 21. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Már egy hét is eltelt a műtét óta. Ez már nem egy friss seb. Nem lesz semmi baja. Pláne akkor nem, ha a varratok a helyükön vannak. A mi dokink egy hét után szokta kiszednia varratokat.
2017. jan. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz. Anyukám tavaly elesett ás csúnyán lehorzsolta a térdét. A kutyánk volt a doki. A kutyanyáltól sokkal gyorsabban gyógyul a seb. Körzeti orvos csodálkozott, hogy mitől gyógyul olyan gyorsan a seb.
2017. jan. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jajj de jó rendben köszönöm :)

Bekentük neki betadinnal ugye az nem baj?

2017. jan. 21. 12:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Betadint lehet a seb környékére tenni. Mi is azzal fertőtlenítettük a műtéti heg környékét az ivartalanítás utáni napokban.
2017. jan. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm :)
2017. jan. 22. 13:13
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltunk az orvosnál és begyulladt a seb attól hogy lenyalogatta szval mégis csak baj volt :(
2017. jan. 26. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!