Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányszor kell kivinni a...

Hányszor kell kivinni a kutyát sétálni?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves kutyánk.Kertes házba lakunk de most bekellet hoznunk. Ügyes meg minden mindig ugat ha ki kell mennie pisilni vagy kakkantani :D De gondolom ez nem elég neki hogy csak pár percre megy ki.Kb mennyi időnként kell kivinni és mennyi időre ?

2017. jan. 23. 08:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
79%
Igen, annyi. Olyan a munkám, hogy belefér ennyi foglalkozás a kutyámmal.
2017. jan. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ez szuper, de attól még nem kell lepontozgatni azt, akinek nincsen ennyi ideje. És akkor most jöhetnek azok a válaszok, hogy de akkor nem kell kutyát vállalni blabla shit, köszönöm, úgy nézem az én kutyám tökéletesen elégedett és boldog, kiegyensúlyozott így is.
2017. jan. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Senkit nem pontoztam le. Ha megnézed engem is sokan lepontoztak. :)
2017. jan. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
24%
Tacskónak 40 perc az a nevetséges kategória. Tacskóm van, tudom. Minimum 1 óra / alkalom, ez aktívan, labdázás, bandázás, szabad rohangászás.
2017. jan. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést több, mint 3 éve kellett volna feltenni, ill a választ megtudni.


No, de: jön az inger, ha evett/ivott/játszott/aludt/ ?? .

Tehát ezek után mindenképp, egyébként pedig ahogy az idő engedi. A kutya társas lény, vérmérséklettől függően elvileg ott akar lenni, ahol ti.

Pl. a kutyám, ha szabadnapom volt, és bent voltam egész nap, akkor ő is bent volt, és átaludta szinte az egész napot annak a helyiségnek a küszöbénél főleg, amelyikben voltam.

2017. jan. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) amúgy nem szoba kutya kb 20 kiló :D
2017. jan. 23. 15:00
 17/18 A kérdező kommentje:
Ja és az utolsó válaszolónak üzenem ,hogy csak most van lakásba eddig udvaron volt csak most gondoltam behozom mert elég hidegek vannak :)
2017. jan. 23. 15:04
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha kimehet a kertbe elintézni a dolgát, akkor napi 1x, de az legyen hosszú, 1-1,5 óra. Ha van rá lehetőség, bandázhasson ilyenkor más kutyákkal is.
2017. jan. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!