Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Első ajtós felszállású busszal...

Első ajtós felszállású busszal kutyaszállítás? Személyes tapasztalatokat kérek.

Figyelt kérdés
Közepes méretű (térdig érő) kutya, ha táskában szállítom, elvileg ingyenes. És ha csak pórázzal felsétálok vele a buszra és bemutatom a bérletemet, tutira fog szólni a sofőr, hogy vegyek jegyet neki is?

2017. jan. 23. 11:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%
Most komolyan azon a 300 Ft-os jegyen problemazol es inkabb belepreseled a kutyad egy neki amugy is kicsi taskaba? Raadasul a taska nem alklamas allatvszallittasra.
2017. jan. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Andizsuzsi ***** válasza:
72%
Egy térdig érő kutya hogy fér bele egy 40 cm magas táskába?
2017. jan. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%

én a 6 kg-os jack russellemnek még a villamoson is lyukasztok és szájkosárba viszem a kutyát.


valószínűleg fog szólni a sofőr, mert ha jön egy ellenőr, őt is megbüntetik...

2017. jan. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Azért, mert napi kétszer viszem oda-vissza a városligetbe, ami 3 megállóra van tőlünk. Nyilván csak úgy fér bele a táskába, hogy a feje kilóg.

De tegnap vettem szájkosarat, jegy meg mindig van nálam (magamra bérlet mindig van), max lyukasztok, ha olyan van.

2017. jan. 24. 08:33
 15/17 Andizsuzsi ***** válasza:
78%

Amiből kilóg a kutya feje, az nem zárt szállítóeszköz.

Vegyél neki bérletet.


[link]

2017. jan. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Számolj...

Ha a havi jegyár több, mint 5250 forint, akkor érdemesebb a bérlet. Én nyáron veszem, mert akkor szinte napi szinten megyünk úszni busszal. Télen a heti suli, néhány vonathoz kijutás kevesebb, mint a bérlet. Akkor veszek 10-es tömböt.

2017. jan. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Figyelj 5250ft egy hónapra,szerintem annyira nem vészes,hogy átlag pesti ne tudna átcsoportosítani innen onnan a megelhetesebol egy kis pénzt. Én 40kilos kutyával BKVzok,szájkosár,mindkettőnknek bérlet,oltási könyv alap,ellenőr viszont nem jön oda hozzánk. Nyilván átlag közepes testével ez nem működik,de amúgy meg fizess,mert használod az eszközt. Az, hogy más troger bliccel, meg nem jelenti azt hogy neked is kene,aki igénybe veszi a szolgáltatást.
2017. jan. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!