Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szökős kutya nyakába fadarab?

Szökős kutya nyakába fadarab?

Figyelt kérdés
Milyen fadarabot tegyek a nyakába?
2017. jan. 26. 12:59
1 2 3
 1/22 érdeklődőolvasó válasza:
64%

Hogy érted hogy a nyakába?

A mi kutyánk is szökött egy ideig...de meg lett neki tanít a hogy nem szabad...ahol meg szökött ott ki lett javítva a kerítés

2017. jan. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%

Semmilyent se, ha nem akarod, hogy megfulladjon, amikor valahol felakad. :(

Inkább csináld meg a kerítést, vagy kennel neki

2017. jan. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
47%

Semmilyent se, ha nem akarod, hogy megfulladjon, amikor valahol felakad. :(

Inkább csináld meg a kerítést, vagy kennelt neki

2017. jan. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%

Miért akarsz fadarabot tenni a nyakába???

A szökés okait kell megkeresni és megszüntetni, kerítést megjavítani, hogy ne tudjon kimenni. Ivaros a kutya? Mennyit van egy nap sétáltatva?

2017. jan. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
53%

Mondjuk egy 54 kilós rönk elég lesz.

Gondolod, hogy meg lehet akadályozni, hogy elszökjön, ha egy darab fát teszel a nyakába? Ez butaság. Tudom, mert nekem is szökik, ha fél percre nem figyelek.

Egy dolog segít, semmi más: ki kell javítani a kerítést megfelelően. (Én is ott tartok, hogy 3 méter mély beton alap, 10 méter magas tükörsima és tömör felület, és akkor talán nem tud kimenni, de lehet, hogy egyik reggel arra kelek, hogy kiásta magát alatta. De nem adom fel!)

2017. jan. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
56%

A kolonc régen volt használatban.

Elég durva eszköz a szökés megakadályozására, mert nehéznek kell lennie és simán szétverheti a kutya lábát.

Ma már megfelelő kerítés, villanypásztor , ami használatos.

2017. jan. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
25%

Mondjuk egy 54 kilós rönk elég lesz.

Gondolod, hogy meg lehet akadályozni, hogy elszökjön, ha egy darab fát teszel a nyakába? Ez butaság. Tudom, mert nekem is szökik, ha fél percre nem figyelek.

Egy dolog segít, semmi más: ki kell javítani a kerítést megfelelően. (Én is ott tartok, hogy 3 méter mély beton alap, 10 méter magas tükörsima és tömör felület, és akkor talán nem tud kimenni, de lehet, hogy egyik reggel arra kelek, hogy kiásta magát alatta. De nem adom fel!)

2017. jan. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
38%

A kolonc régen volt használatban.

Elég durva eszköz a szökés megakadályozására, mert nehéznek kell lennie és simán szétverheti a kutya lábát.

Ma már megfelelő kerítés, villanypásztor , ami használatos.

2017. jan. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Még kicsi. Ha nagyobb lesz majd nem fér ki.

Sok helyen latok ilyet a közelben, hogy van egy fadarab a kutya nyakában és úgy nem fér ki.

2017. jan. 26. 13:24
 10/22 anonim ***** válasza:
74%
Ahogy már írták, a szökés okát kell megkeresni. Ha nem foglalkozol egyáltalán vagy nem eleget akkor unatkozik és ez indokolhatja a szökést. Természetesen a kerítést is meg kell csinálni, de az nem fogja meggátolni a szökésben. Egy jó kondiban lévő közepes/nagy testű kutya simán átjut a kerítés fölött. Pl: https://www.youtube.com/watch?v=xm6MbBZehdM
2017. jan. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!