Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az uszkár tényleg lányos kutya?

Az uszkár tényleg lányos kutya?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik, gondoltam egyszer veszek is egyet (tudom, hogy tenyésztőtől drága, majd a távoli jövőben veszek, ha)... De már így is sokan melegnek néznek és a csajozás se megy könnyen :/

2017. jan. 3. 01:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nyíratod olyan puccosra a bundáját akkor tök átlagosan néz ki. Az meg hogy valaki kutya alapján formál véleményt elég ostoba dolog. Ha tetszik ez a fajta akkor ne tartson vissza mások véleménye.
2017. jan. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
4%

"De már így is sokan melegnek néznek és a csajozás se megy könnyen :/"


Hát igen.. itt már komoly problémák vannak. És ezen már egy kutya sem segíthet :D


Igen, szerintem is full lányos kutya, de ha ennyire melegnek néznek és a csajozás se megy, akkor nem kéne tán elgondolkodni a helyes irányon?

Miért is nem vállalod fel magadat? Miért nem ismerkedsz fiúkkal?

2017. jan. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
A szomszédomban lakott egy testvérpár, fiúk voltak. Egy fehér színű uszkár kutyájuk volt. A másik szomszédságomban meg egy leányzó lakott, annak is egy uszkárja volt. Ez hozta össze őket, mármint a lányt az egyik sráccal. Olyan szerelem alakult ki közöttük, ha ledobtál volna egy gyufát magától lángra lobbant volna :D Volt nemrég egy másik uszkáros család is a környékemen , ott a lány barátja sétáltatta elég gyakran a barátnője kutyáját. Tök menőn nézett ki a kopasz csávó a fekete uszkár fiúval.
2017. jan. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
jaj, ne már! Nincs olyan, hogy lányos kutya, meg fiús kutya. Kutya van, oszt kész. olyat tartsál, ami neked tetszik.
2017. jan. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem nyíratod pudlira, hanem megtartod a természetes kutya formáját, akkor nem lányos. Férjem is uszkárt szeretett volna eredetileg, de közben beleszerettünk egy menhelyi keverékbe.

Egyébként meg minél cukibb kutyád van, annál nagyobb eséllyel ugranak rád a csajok, mikor sétáltatod.

2017. jan. 3. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Platypus ***** válasza:
95%
Cuki kutyával a legkönnyebb csajozni! A kutya valami mágikus gátlásoldó az emberekben, mert simán hozzádszólnak az utcán, vadidegenként is. A kutyán belül is a cuki szőrös példányok vonzzák a legtöbb érdeklődést és leginkább fiatal lányoktól :)
2017. jan. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Nincsenek lányos kutyák, csak ostoba, bunkó emberek. Nem egy nagydarab kopasz vagy acél bakancsos rocker férfit láttam csivavával (akár kínai kopasz is), yorkie terrierrel, de uszkár is akad. Én is szívesebben tartanék ilyet férfi létemre, mint nagy fajtát.
2017. jan. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%

Ez nem igazi!!!

Én imádnám, ha a barátom uszkárt/yorkiet tartana főleg ha sportol a is vele :D

2017. jan. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Dopemannek is uszkárja van. Akkor ő is meleg? Kölyök fazonra nyirasd le és az nem olyan :P
2017. jan. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

ha neked az tetszik, vegyél nyugodtan :)


bár ha elgondolkozom, az uszkáros ismerőseim valóban vagy nők, vagy melegek, egy pasi kivételével, de ott is a feleségnek kellett a kutya, de a pasi sportol vele.


a csajozást ez egyáltalán nem fogja megnehezíteni.

2017. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!