Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyámmal? Keményeb...

Mi lehet a kutyámmal? Keményebb a hasa.

Figyelt kérdés
5 éves csivava keverék kutyusomnak keményebb a hasa. Nincsen felpuffadva, jókedvű, pisilt, kakilt is. Elvittem az állatorvoshoz adott neki a görcsoldót meg még egy injekciót a lábába.az izomba! Azt mondta, hogy szerinte nincsen gyomorcsavarodása az ilyen fajta kutyáknál nem is szokott lenni. Amúgy jó kedvű, csóválja a farkát is és amelyik kutyákat nem szereti ugyan úgy megugatja mint máskor.
2017. febr. 3. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem is lesz gyomorcsavar csivavánál.

Mit evett a kutya?

2017. febr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem ehetett valamiből túl sokat? Figyeld ha valami kicsi változást is látsz rajta irány vissza az orvoshoz. Ha jókedvú, pisil, kakil akkor valószínű nincs nagy baja. (en ma nem adnék neki enni, hogy had jöjjön rendbe odabent minden)
2017. febr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kb fél szelet csirkemell sonkát evett, kevés sajtot, 2 vékony szelet paprikát és egy kevés száraz tápot Royal Canin márkájút. Csontot soha nem kap nagyon ügyelek arra is, hogy egyszerre ne egyen sokat, utána ne futkározzon, a lépcsőn is kézben viszem fel, és azt sem hagyom neki, hogy körbe forogjon. Nagyon figyelek rá.
2017. febr. 3. 20:46
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
A paprika pl. nagyon nem való neki. Ettől is felfúvódhatott. Ne adj neki nem kutyának való ételeket!
2017. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta az orvos, hogy azt lehet neki adni mértékkel. De nincsen felfúvódva csak keményebb a hasa.
2017. febr. 3. 20:59
 6/9 A kérdező kommentje:
De soha többet nem adok neki.
2017. febr. 3. 20:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a Royal Caninról hallottam azt (igaz saját tapasztalatom nincs vele), hogy rossz táp, nem éri meg az árát. Borzasztó drága és nem a minőséget fizeted meg, hanem a nevet. Vannak ilyen árban sokkal jobb tápok is. Nem tudom ti milyen fajtájú Royal Canint vesztek és mennyiért, de ahol én néztem ott bőven 1700 ft fölött van a kiló ára. Ha ilyen árkategóriában nézelődünk, találhatunk sokkal jobb tápokat. PL ott van a Platinum. Vagy az Acana, a legjobbak között tartják számon. Igaz kicsit drágább, de egy csivava igazán nem ehet sokat, vagy van a Taste of the Wild. Annyi Royal Canintől jobb kutyatáp van, ajánlom, hogy nézegess új tápokat. Olvasd el az erre a kérdésre érkezett válaszokat: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__3844339-melyi.. 1 valaki ajánlotta a Royal Canint, a többiek meg sem említik. Szóval szerintem próbálj meg tápot váltani.
2017. febr. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ. Tápot fogok váltani bár ezt már régóta eszi és semmi gond nem volt vele.
2017. febr. 4. 11:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem a Royal a gond nálatok, hanem a többféle étel, amit egyszerre lenyomsz a kutyádnak.Sanszos a paprika nem tetszett a gyomrának.
2017. febr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!