Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gallérban tud inni meg enni?

Gallérban tud inni meg enni?

Figyelt kérdés
Sajnos muszáj lesz rárakni egy gallér a kutyánkra mert van egy seb a lábát amit mindig nyalogat. Azt olvastam, hogy evéskor és iváskor le kell szedni róla. Ez tényleg így van? Magától nem fog tudni enni meg inni? Sajnálom szegényt mert nagyon rossz lesz neki benne.
2017. febr. 8. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell leszedni, rá fog jönni hogy férhet hozzá a táljához.
2017. febr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg fogja szokni, s tud benne enni/inni.
2017. febr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt csináltam, hogy egy vastagabb deszkadarabot tettem a tálja alá, s így jobban hozzáfért, mert különben a gallér leért volna a földre.
2017. febr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk ivartalanításkor kapott gallért a kutyánk,tudott benne enni,inni, nem kell aggódni. (Viszont ivás után érdemes letörölni belül egy ronggyal a gallért,mert csupa nyál/víz(?) volt..evésnél száraztápot kapott,így azzal nem volt baj,de lehet konzerv után szintén le kell törölni)
2017. febr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém hamar rájött, hogyan hajoljon oda a tálhoz. Alapvetően levettük volna róla, de annyit szemétkedett, hogy kénytelen volt megtanulni gallérostól enni-inni és közlekedni. Azt a pár napot kibírják az állatkák, fontosabb, hogy problémamentesen gyógyuljanak a sebeik.
2017. febr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!