Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Haldoklik a kutyám, de ezt...

Haldoklik a kutyám, de ezt nagyon nehezen viselem. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és fiú. A kutyám egy hónappal fiatalabb nálam. Ebből mindenki tudhatja, hogy nagyon szép kort megélt, de én mellette nőttem fel. 3-4 hete még semmi baja sem volt, az udvaron futkározott, de szombat óta egyre rosszabbul van: apukámnak úgy kell lesegítenie a lépcsőn, ha pisilnie, kakilnia kell, egyébként viszont csak a helyén gubbaszt és rossz ezt látni. Anyukám altatáson gondolkodik, apukám szerint nincs rá szükség, de már csak napok kérdése. Könyörögtem, hogy vigyük el az állatorvoshoz. Apukám beszélt vele, ugyan ő is tudta, hogy már nem lehet rajta segíteni, de meg is mondta a doki, hogy szegényt már csak 2 választásunk van: vagy hagyjuk magától elmenni vagy elaltatjuk. Most csak azon jár a fejem, mi lesz, ha már a holnap reggelt se éri meg? Nagyon fontos volt nekem a kutyuskám. Mindemellett még abba is belegondoltam, hogy ha megtörténik és ugye szinte bármelyik percben megtörténhet, akkor hogy fogja majd feldolgozni ezt a 9 éves öcsém, aki még nálam is nagyobb kutyabarát? Teljesen össze vagyok törve.....mit tehetnék?

2017. febr. 8. 21:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Az öcsém is atment ezen. Egy eves korában vettek anyáék a bernit. 14 éves volt mikor meghalt a kutyus. Nagyon megviselte de ... sajnos ez az élet rendje.
2017. febr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnálatos módon szegényke nem tudott elmenni magától, ezért a mai napon pontban 18:04-kor el kellett altatni. Már el is van temetve, de úgy érzem, hogy méltó búcsút kapott. Méltót az életéhez. Igazi családtag volt, múlt nyáron még a Balatonra is elvittük nyaralni. Az egész család megsiratta. Miközben e sorokat írom, remeg a kezem, és folyik a könnyem. Imádtam ezt a kutyust. Angol szetter-foxi keverék volt, lány és Happy-nek hívták. Boldog is volt egész életében, utolsó 2 hetét leszámítva. De köszönök szépen minden választ és remélem, hogy az idő majd valóban begyógyítja a sebemet. Isten Veled, Happy kutya, nyugodj békében, családom és Én sose felejtünk el! 2003-2017
2017. febr. 15. 18:37
 13/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Legyen könnyű neki a föld. Remélem megtalálja a mi Zokni, Bella, Herkules, Szaffi, és Bruti kityáinkat. Ők majd vigyáznak rá odaát.
2017. febr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!