Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt valaki aki pásztorkuty...

Van itt valaki aki pásztorkutyát tart lakásban?

Figyelt kérdés

Mudit, pumit, bordert, pulit vagy hasonlót.

Hogy néz ki a napotok, hetetek?



2017. febr. 12. 08:28
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

reggel felkelek, kiskardio, majd zuhany és irány a suliba

du hazaérek bnöm főz, megeszem, majd edzés

este tv vagy alvás esetleg együttlét

semmi extra

2017. febr. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
11%
nekünk rottweiler és tacskó keverék kiskutya van bent a lakásban de már nem is bírok aludni tőle mert a macskát állandóan piszkálja... Ráadásul sógornőmé a kutya de nem is foglalkozik vele ...
2017. febr. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amiket felsorpltál azok terelő kutyák. A pásztorok a pl. KÁJ, kangál, komondor
2017. febr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a javítást utolsó, nem vettem észre hogy butaságot írtam.

És kedves első! Nem tudom, de a kutyás topikba szerintem evidens, hogy az érdekel, hogy mennyit és hogyan kell fogalalkozni egy ilyen kutyával.

Ha valaki tudna segíteni akár itt, akár üzenetben, azt megköszönném :)

2017. febr. 12. 09:31
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
azt kérted írjam le egy napom
2017. febr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A környéken egy csaj kaukázusi-sárhegyi keveréket tart panelban, egy idős néni pedig 2 puli keveréket, szóval nem lehetetlen. :) Én majd mudit szeretnék, szintén panelba. :D
2017. febr. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Bordert tartok lakásba, semmi gond nincsen vele ha lesz időd minden nap lemozgatni. Reggel kb 1 óra séta+labda dobálás van neki, délután meg mikor hazaérek munkából szintén 2 óra séta szabadon, póráz nélkül amibe van játék is meg tanulás is hogy az agya is fáradjon, aztán egy kis pihenés otthon, és megint megyünk ki. A hétvége meg hát amennyit csak tudok vele foglalkozok, köré rendezem a hétvégi programomat is sok kirándulással, kutyafutival, agilityvel, néha tereléssel, hogy az ösztön is elégedett legyen.

Szóval abszolút nem lehetetlen bordert lakásban tartani, időigényes az biztos, de nem lehetetlen. Jól elvan a kutya, ha le van mozgatva, és ki van elégítve a szellemi és fizikai igénye is.

2017. febr. 13. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Mi is Bordert tartunk lakásban, szerintem elég régimódi felfogás, hogy nem való lakásba. Máshol nem is tartanám :D mi szerencsés helyzetben vagyunk, tekintve h én éjszaka dolgozom a párom pedig nappal, így mindig van ki foglalkozzon a kutyával. Kb napi 5x vagyunk lent vele, korábban ez úgy nézett ki, hogy abból egyszer egy 2-3 órás aktív játék volt, illetve itthon fafasztjuk fejben. Most sajnos akadt egy kis problémánk, mivel elkezdett mindent terelni ami mozog, így az elmúlt hónapokban ennek a megoldásán vagyunk, több kevesebb sikerrel. :D
2017. márc. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!