Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Holnap ivartalanitjak a...

Holnap ivartalanitjak a kutyamat, nagyon aggódom?

Figyelt kérdés
Tiszta ideg vagyok. Olelgetem, meg mondogatom neki, hogy de ugye nem lesz baj? Ugye csak alszol egy kicsit aztán felkelsz? A másik kutyámnal is sik ideg voltam. Ti hogy viselitek ha mutik a kutyátokat? A férjem viszi, a lelkére kikötöttem hogy szóljon a dokinak mindenképp gazosan altassa.

2017. febr. 13. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem jó amit csinálsz mert összezavarod ls félelemre tanítod a kutyát. Bem mondom hogy ne légy ideges de ne mutasd közvetlen a kutyának mert nem fogja tudni mitől féljen és megzavarodik. Az én kutyám a nyár folyamán lesz ivartalanítva.
2017. febr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Sajnos én is hajlamos vagyok így bánni az állataimmal, de már felismertem, hogy helytelen és igyekszem változtatni rajta. Ő is akkor fog félni, ha látja rajtad, hogy ideges vagy. Ha pedig ölelgeted és beszélsz hozzá, az ebben az esetben tényleg csak összezavarja. Tudom, hogy nehéz, én is folyamatosan pátyolgatnám az állatkáimat ha valami bajuk van, de sokszor többet segítek azzal, ha inkább magukra hagyom őket vagy csak egy gyors simogatást kapnak, mert különben hatalmas mennyiségű szorongást zúdítok rájuk. Hím vagy szuka kutyusod van egyébként?

Nem lesz semmi baj, biztosan hozzáértő emberekhez viszitek őt, akiknek ez már egy rutin beavatkozás. Minden rendben lesz. :3

2017. febr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hím. Igen a legjobb doktornő muti. Szerencsére ő azt hiszi csak játszom vele. Legalábbis a viselkedesen nem látok semmit. De nem en viszem holnap hanem a férjem ami talán jobb is lesz.
2017. febr. 13. 21:15
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Ne aggódj, nem lesz semmi baj:) en is magyon izgultam, de nem kellett volna
2017. febr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Egyik rokon az 1 éves hím mopszot vitte ivartalanításra. Az altalásból már nem kelt fel. Jó tenyésztő egyik legjobb kölyke volt. Bár az ilyen disznó fejű fajták keringési rendszere nem túl stabil. Semmire nincs garancia.
2017. febr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ma 11:09

Igazán "kedves" tőled ez a fajta bátorítás.

Szinte mindenki tudja, az altatásnál előfordulhat bármi.

De amikor valaki biztatást, erősítést kér, akkor türtőztethetnéd magadat az ilyen beírástól.

2017. febr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
#4 voltam... mi a jo istenért pontoztatok le? :DD de most ugy őszintén. Semmi olyan rosszat nem mondtak amit nem kellett volna:D megmondtam h nem lett semmi baj, es h nem kellett volna ennyire izgulnom, de ti úgyis annyival jobban tudjátok:)
2017. febr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm túl vagyunk rajta. A miénket gazosan altattak. Drágább de kicsi az esélye hogy ne kelljen fel a kutyus. Szerencsére már itt rosszalkodik.
2017. febr. 14. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!