Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magára hagyjátok 10-12 òr...

Magára hagyjátok 10-12 òrára a kutyátok?

Figyelt kérdés
Albérletbe költöztem egyedül, 10 órákat dolgozom. Eddig napi 2-3x volt sétáltatva beagle keverék kutyám, levitték ha munkában voltam. Most viszont egyedül vagyok. Aggódom, hogy hogyan hagyhatnám magára ilyen sokáig.

2017. febr. 17. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Mennyi idős? Egy felnőtt kutyának ki kell bírnia 10 órát, de akkor előtte legalább 1 órát vagy 45 percet le kell vinni, hogy kimozogja magát és elvégezze a dolgát. A 12 már lehet sok... Nincs senki aki le tudná vinni? Rokon, barát, kutyás szomszéd?
2017. febr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Rendszeresen nem tenném. Pláne nyáron, a lakás átmelegszik, ő sok vizet iszik, tiszta kínszenvedés szegénynek 12 órán át szorongatni. Néha belefér, de minden áldott nap nem. Aztán egy beagle okos és nagy mozgásigénye van, szétunja szegény magát egyedül, nulla szórakozási lehetőséggel. Nem ideális a helyzet, na. Mi itt a házban rendszeresen vigyázunk pár napokat egymás kutyájára egy szomszéddal, ha szükséges, szerintem próbálj meg gyorsan találni egy jó fej kutyást, akivel kölcsönösen segíthettek egymásnak.
2017. febr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Nem tenném.
2017. febr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Igen.
2017. febr. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
szerintem sokan nem tudnak máshogy tenni. nyáron tényleg gázosabb. én nem hagynám rendszeresen az enyém, szerintem is kéne keresned valakit a házban, akivel kölcsönösen tudtok segíteni egymásnak, vagy keresni valakit, aki délután megsétáltatja. nyilván kibír egy kutya ennyit egyedül, de az biztos, hogy nem jó neki. magányos is, meg szükségletei is lennének.
2017. febr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Keress egy dogsitter-t.
2017. febr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, ilyen életvitel mellett értelmetlennek látnám kutyát tartani. Falkaállat (társas lény) lévén 10-12 óra bezártság csak az én önzésem kielégítését szolgálná.

Nagyon szerencsés esetben persze lehet, hogy átpihenné ezen órákat, ez kiderül, ha pl. valami olcsó kamerával felveszed, hogyan telik az idő neki. Nem kell meglepődni, ha vonyít, ugat (szomszédok idegei), szétrág, tönkrekapar dolgokat, stb.

2017. febr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen igaza van az utolsó kommentelőnek! Me hagyd magára ez túl sok idő.
2017. febr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!