Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy képes ennyire koncentráln...

Hogy képes ennyire koncentrálni? Ez normális?

Figyelt kérdés
Nem is tudom hogy ez normális-e a 9 hónapos amsztafom olyan szinten rá koncentrál valamelyik mesére vagy kutyás filmre hogy ha szolok neki rám se figyel! Képes több mint egy orát leülni és figyelni a tv-t ha kikapcsolom akkor látom rajta hogy ideges vagy szomorú a kis testvéremel szokta nézni általába képes 1 2 órát is ott ülni és nézni. Észre szoktam rajta venni ha a tv be bántják a kutyákat elkezd ugatni és mérges közelebb megy a tvhez ilyenkor. Nektek is szokott ilyet csinálni a kutyátok ez normális?

2017. febr. 17. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Nyilván azért nézi, mert magányos, és nincs másik játszótársa. Azt hiszi, hogy a tv-ben lévő kutya valódi.
2017. febr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Egyem is meg 😍😍❤ szerintem igen, okos kutyus
2017. febr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 válaszoló nem magányos van játszótársa gyerekekel nőt fel játszanak vele meg van még egy másik kutyusunk is ugyhogy nem magányos. Mikor bekapcsoljuk a tv t és a gyerekek nézik a mesét csak arra figyel és nem érdekli semmi!
2017. febr. 17. 15:19
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen valóban nagyon okos
2017. febr. 17. 15:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Drága szíve <3! Az én kutyusomat is leköti a tv de nem ennyire.

Viszont ha nézi és kikapcsolom szomorú fejet vág.

2017. febr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak az enyém nézi. Az kutyaiskolába mikor elmeséltem nagyon furcsának találták hogy nézi a tv-t meg rgy ismerösöm is mondta hogy ez fura mert a kutyák nem ugy látnak mint mi ezért kérdeztem meg hogy valakivel van ilyen?
2017. febr. 17. 18:48
 7/7 anonim ***** válasza:
1-es szerintem hülyeséget beszélsz. mitől lenne magányos? eleve bent van a házban, gyerekekkel nézi a tv-t...gondolod, ha magányosnak érezné magát és unatkozna nem menne oda valamelyikükhöz piszkálódni? ha ezt gondolod nem volt még kutyád
2017. febr. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!