Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyokúra alatt szabad fekete...

Fogyokúra alatt szabad fekete kenyeret enni? Én sulis vagyok és sokszor 8órám is van . Ha nem eszek valami normalis laktató kaját akkor nem tudok koncentrálni és még szédülni is elkezdek .

Figyelt kérdés
Tornázni sincs valami túl sok időm . Reggel tanulok utána gyakorlás (ének) utána suli van hogy 12től 8ig de mikor mar haza érek nyolckor nincs egy csöpnyi erőm sem . és nagyon elkeserit :/ csak hétvégén tornázok.

#Fogyókókúrázok
2013. febr. 26. 05:07
1 2
 1/11 dieta ***** válasza:
Mivel a fogyókúra nem diéta így mindent ehetsz csak az nem mindegy menyit . Ha az elfogyasztott étel kalória tartalma kevesebb a napi felhasznált kalóriánál fogyás következik be. Napi 500 kcal = heti 50 dkg. Az egészséges étrend 55% szénhidrát 15% fehérje 30% zsír.Legyen minél változatosabb ,tartalmazzon minél kevesebb cukrot .
2013. febr. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
# 1 - Pont, hogy ez az, ami nehezen tartható. A bevitt táplálék többsége fehérje és zsír kellene legyen, a szénhidrátból kell pedig a legkevesebbet bevinni.
2013. febr. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

Na Kérdező, pont azért nem kenyeret kellene enni, mert hogy te is laktató, normális kajára vágysz. Egy tömény keményítőforrás erre a legrosszabb.


Képzelj el egy süteményt mint laktató étel.. ne vicceljünk már, 1 óra múlva újra éhes az ember. A kenyér ugyan abból a lisztből van.


Húsok, zöldségek, ezekkel hosszú időre jóllakhatsz, energiát adhatnak, közben még a fogyásodat sem hátráltatják.

2013. febr. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki csak azt irja,hogy ch ne legyen..pedig ha elmennének dietetikushoz,jó helyretenné őket..a ch igenis kell a szervezetnek.csak nem mindegy,hogy mikor és mennyi...majd később jönnek a problémák,inzulin-rezisztencia,hasnyálmirigyproblémák,meddőség,stb...csak a jól megválasztott ch-n múlik minden.no cukor és fehérlisztes dolgok.viszont a teljeskiörlésű az jó és jó a szervezetnek is a rost miatt.viszont a mozgásról sem szabad megfeletkezni.
2013. febr. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Szénhidrátszegény táplálkozás mellett azoktól a betegségektől szenvednének az emberek mint a keményítőfogyasztók? Azoktól amiket lowcarb táplálkozással lehet kezelni, gyógyítani? :D


Kell a rost, akkor nézd meg hogy milyen fajta rost van a barna lisztben. Milyen lektinek, fitátok, enzimgátló anyagok vannak a gabona lisztekben. Nézd meg hogy ugyan az a keményítő van a finomított és a teljes őrlésű lisztekben is.


A dietetikust mielőtt megszólalna, úgy arcon csapnám (ha más nem akkor szívem szerint, de esélyes hogy ugyan ilyen hatást elérnék azzal hogy olyan messze küldöm el a fenébe, hogy 2 hét szabadságot ki fog venni) mert amit azok a gyökerek tanulnak és teljes komolysággal elhiszik, az vérlázító! És beteg embereknek ajánlgatják! Olyan szerencsétlen balfácánokat mint a dietetikusok, és még az egójuk is az egekben van, hogy véletlenül se vegyék észre hogy milyen b@romságokat művelnek. Ritka egy zsákutca állatfajta az, és nem akarnak eltűnni.. jájjj olyan hibákat vétenek dietetikusok, olyan nyilvánvalóan téves dogmáik vannak, hogy én a helyükben már megszüntettem volna azt a szakmát, hogy 'dietetikus'. És így legalább nem éri őket több szégyen.

2013. febr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
T.Harcművesnél a pont....bár valószínűleg vessző lesz belőle, mint általában.
2013. febr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Már várom..
2013. febr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az a baj hogy suliba nem vihetek akármit :) .. viszek én magammal almat és narancsot is ..
2013. febr. 27. 06:08
 9/11 anonim ***** válasza:

A suli időt (mennyi, 8 óra?) ki lehet bírni gyümölccsel. Nem lesz tőle semmi bajod, aztán otthon (illetve előtte reggelire otthon) eszel jobb ételeket.

Én mondjuk ráálltam már, hogy dobozban viszek salátát, uborkát, retket, húsokat (kolbászt, szalonnát) felszeletelve, és ezekből lehet enni.

2013. febr. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

hát nem igazán szabad ilyen ételeket fogyasztani a suliba

és probáltam már csak gyümölcsöt enni de nem tudtam koncentrálni és szédültem is :/

2013. febr. 28. 04:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!