Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek is rossz nézni?

Nektek is rossz nézni?

Figyelt kérdés

Amikor bemegyek egy nagy áruházba (Tesco, Auchan) és elmegyek az állatos részlegre, és látom, hogy szegény "Morzsi" kutyának viszik a sz@rabbnál sz@rabb "kaját". Ilyenkor amikor ott vagyok, legszívesebben kivenném a kezéből! A másik az kisebb boltokban is előfordul (Penny, SPAR, Aldi, Lidl) h veszik töménytelen mennyiségbe a Pedigree termékeket, en meg csak ott állok és sajnálom a kutyust.

Ezzel persze senkit nem akarok megbántani, de olyan sokan nem ismerik a kutyák igényeit:(


2017. febr. 22. 00:03
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
90%

Én inkább az élő halakat sajnálom az Auchanban...

Egyébként igen, rossz nézni, hogy az emberek spórolnak a családtagjaikon (értsd kutyák stb..).

2017. febr. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
75%
szörnyű, hogy az emberek képesek kutyakaját venni a kutyáknak :((((((((((((((
2017. febr. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 nemma ***** válasza:
46%
Szegény kutyák Pedigreet kapnak, nem pedig Pármai sonkát, és Marhahátszínt...
2017. febr. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
76%
Valoban nagyon szornyu, hogy nem mindenki milliomos es sajatmaganak csirkefarhatat vesz es a legolcsobb parizsit eszi egesz honapban, a kutyajanak meg Pedigree termeket vesz.
2017. febr. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim válasza:
72%
Köpjetek le, de az én mentett macskám és kutyám sem kap pedigreenél ,friskiesnél és házi kosztnál jobbat , mert egy hétre nincs 15ezer forintnál több pénzem (10 az ő kajájuk , 5 az én 2kg húsom és köretem) , és nem sajnálom..de egyszerűen nincs több. Menhelyen sem kapnak jobbat (SŐT..) , emiatt is tartottam meg őket inkább. Szerintem a legtöbben sem azért vesznek olcsóbbat mert sajnálják tőlük, hanem mert nem tudnak rá többet áldozni. Ez csak azokra vonatkozik akik tényleg szeretik a kutyájukat , nem csak "legyen egy házőrző" fajta gazdikra, azok lesz@rják kb.
2017. febr. 22. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
35%
Igen, nekem is rossz nézni. Mert ennyi erővel, ha megveszi a Pedigree-t, ugyanúgy megveheti az olcsóbb gagyi 100 ft/kg tescos tàpot is. Ugyanannyit ér mindkettő. Ha nincs pènzed jó minősègű tàpra (teszem hozzá 9000-ért tudsz venni 15 kg-os tápot, ami szerintem nem sok...), akkor etesd csirkefejjel, farhàttal amit tényleg be tudsz szerezni kb 100 ft/kg àron, és adj hozzà vitaminokat (bàr legalàbb abból ne a gagyibb fajtát).
2017. febr. 22. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
10%
ezek csak allatok nem csaladtagok, a macskam is orulhet annak amit kap az valo neki.
2017. febr. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
93%
#5 - Heti tízezerért csak gagyi tápot tudsz venni egy darab kutyának meg egy darab macskának? Hogy a fenébe? Az én labradorom az 1200 ft/kilós tápból alig több, mint tízezret eszik meg _havonta_.
2017. febr. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Ennél valójában sokkal rosszabb egy kutyának, ha nem foglalkoznak vele semmit, azt rosszabb nézni.
2017. febr. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
76%

Majd, ha véletlenül kicsit tágul a látóköröd, akkor az emberkajákat nézve - amit magad is v-eszel - is szörnyülködsz.

Ó, boldog tudatlanság, mikor csak Anony-Morzsi során kell merengeni a nagy etetőben (bevásárlóközpont) kóvályogva..

2017. febr. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!