Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 gazdával lehet egyszerre...

2 gazdával lehet egyszerre menni kutyasuliba?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy bugyutának hangzik, de nem tudom, hogy működik. Mindkettőnknek szüksége lenne a sulira, mert egy sosem nevelt, bár nagyon tündéri jellemű ebet fogadtunk örökbe, viszont ugyanarra külön elmenni szerintem értelmetlen, hiszen egyszer már megtanult mindent. Engem elfogadott falkavezérnek, viszont a párom jelenleg alatta van a rangsorban, neki még nem volt eddig kutyusa. Vannak is problémáink rendesen belőle. Mivel ő sok hibát vét, ezért bizonytalan, és már nekem sem fogad úgy szót, mint eddig. Egy sétánál nem tudjuk megoldani, hogy én is vele legyek.
2017. febr. 22. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mehettek mind a ketten egyszerre is, DE egy alkalmon mindig csak az egyikőtök foglalkozzon vele, hogy ne zavarodjon össze a kutya (ahova mi járunk oda is jártak párban 1 kutyával, és 1x-2x elkezdték cserélgetni és a kutya totál nem értette mi van, a kiképző is mondta, hogy ne cseréljék, ha 1 alkalommal csak az egyikük foglalkozott vele a kutya nagyon szépen dolgozott, ha mind a 2-en nem tudott koncentrálni)
2017. febr. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mikor mi jártunk, volt, hogy az oktató mutatta, mit kell csinálni kb. 20 percig, aztán felváltva gyakoroltunk párommal. Semmi baj nem volt a figyelmével, sétálni is felváltva visszük és hallgat mindkettőnkre.
2017. febr. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket! :)
2017. febr. 22. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!