Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyek?

Milyen kutyát vegyek?

Figyelt kérdés
sportos életvitelhez kellene, jönne velem túrákra, hatalmas kertben lenne lovak marhák mellett. olyan kutyára lenne szükségem aki lovastúrák alkalmával kíséri több 10 kilométeren keresztül a lovasokat, kitartó nem fut el a vadak után (tudom ez nevelés kérdése is) hűséges, bátor,jól bírja a szélsőséges időjárást és megvédi a gazdáját. pl egy több napos túra alkalmával ha a szabadban éjszakázunk. milyen fajtát fagy fajták keverékét ajánljátok?

2017. febr. 22. 22:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
mi ökob*ziság abban, hogy fogalmad sincs milyen kutyát akarsz, csak azt, hogy mire, és ezért menhelyi kutyát ajánlanak? Nem vagy egy fajta szerelmese se, akkor nem igazán totál mindegy milyen fajta? Az a lényeg, hogy az igényeidnek megfelelő legyen. Meg amúgy is, tényleg ökob*ziság az, hogy megmentesz két életet(egyet aki örökbe fogadsz, és egyet, aki a tiéd helyére mehet)? Ha így gondolkodsz ne legyen semmilyen kutyád, bérelj fel inkább egy biztonsági őrt...
2017. febr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
kiugrott a kutya a bokorból..te meg a földön végezted, tanulj meg lovagolni. azért mert használni akarom a kutyát az nem azt jelenti hogy nem szeretem de tudod van az a fogalom hogy haszonállat meg hogy munkakutya. s nem azért találtam haszontalannak a kommentet mert megint valaki jött a menhellyel hanem mert menj el egy menhelyre válasszal nem vagyok kisegítve, nem ellenzem a keveréket de abból is olyan érdekelne hogy pl:husky-németjuhász vagy valami ilyesmi.
2017. febr. 23. 21:14
 13/15 A kérdező kommentje:
mármint konkrét fajták keveréke, nem csak szimplán keverék.
2017. febr. 23. 21:16
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

"te meg a földön végezted, tanulj meg lovagolni"


Hú baz, már ebből látszik, hogy csak egy elkényeztetett kis 3,14csa vagy. Nagyon nagyon tévedsz ha azt hiszed az a profi lovas aki sose esik le.


Üdv, egy versenyszinten lovazó ökob... :D

2017. febr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
A Labradoron is gondolkodhatsz
2017. febr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!