Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire nehezen találtatok...

Mennyire nehezen találtatok egy közepes méretű kutyával albérletet a fővárosban? Nagyon kilátástalan a helyzet?

Figyelt kérdés
2017. febr. 24. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem az, csak magasabbak az arak egy kutyas alberletnel.
2017. febr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Mostanaban kivancsisagbol magyarorszagi alberletek hirdeteseit nezegettem. Egyikbe sem lehetett kutyat vinni, mind1 h Bp vagy mas varos, es megnyitottam kozel 20 hirdetest. Mi ny-europaban elunk, itt termeszetes, h mindenhova viheto a kutya. Biztos talalsz te is, de az dragabb lesz .( bar mar igy is pofatlan arakon vannak az egerlyuk tipusu lakasok is)
2017. febr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én is nézegettem, de annyira elkeserítő a helyzet..

Sajnos itthonról költöznöm kell, mert megromlott a szüleimmel a kapcsolatom, nem is akarok ebbe bővebben belemenni.

Egyedül vagyok, és most nagyon a béka segge alá kerül a helyzetem. Egyenlőre egy jó ismerősömnél lesz a kutyus,aki jól bánik vele és én ugyanúgy állom a költségeit, mintha nálam lenne. De annyira nehéz ez nekem lelkileg, hogy nem lehet velem, és ki tudja mikor oldom meg úgy, hogy nálam legyen.. Nem gondoltam, hogy ilyen helyzetbe kerülök és én sem így akartam ezt az egészet, de rossz embernek érzem magam sokszor, hogy nem tud most velem lenni. Ugye lesz majd jobb is ennél? :(

2017. febr. 24. 22:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Pattanj meg külföldre, mi is ezt tesszük 3 kutyával miután itthon az alföldön elkérnének tőlünk 130 ezret + rezsit egy 60 nm-es lakásért... Mi meguntuk a kihasználást, 2 hónap és indulunk!
2017. febr. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Külföld, persze és van egy millád, hogy ne dobjanak ki rögtön meg legyen fedél a fejed felett? Mellesle/ sok bérelt helyee ide sem lehet állatot hozni.
2017. febr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Alapbol ugy nezd, hogy kisallat viheto, es nem latod, hogy milyen lakasokba nem viheted. :D mi 86+rezsit fizetunk ujpesten kutyaval es nyullal, egy tizeneletesbe. Ez teljesrn atlag ar. Vannak olyan hirdetesek, ahol az van, hogy elozetes megbeszeles alapjan lehet, tehat azert meg kell mutatni a kutyust, hogy nem egy rongalo fene vad.
2017. febr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az előző bérlőimnek volt kutyája. Megmutatták, elbeszélgettünk, jöhettek. De ha olyan kutyái lettek volna, mint a szomszédé, akkor kipenderítem őket. Nem minden bérbeadó vadállat, de 1 (2-3) neveletlen kutya leamortizálja a lakást pillanatok alatt.

A mostani bérlőimnek nincs kutyájuk, se más állatuk, mégis ugyanannyit fizetnek, mint az előzők. Nem feltétlenül drágább a kutyás albérlet.

2017. febr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!