Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kilátástalan a helyzet?...

Kilátástalan a helyzet? Elköltözés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy itthon nagyon rossz családi körülmények között élek, és már nem bírom tovább, muszáj elköltöznöm. Viszont nem keresek sokat, annak is a fele az orvosi kezelésemre kell. Dolgozom, nem tanulok. Olyan albi/diákszálló kellene, ahol havi 30ból kijön a bérleti díj és a rezsi. Ennyit tudok max rá szánni. Létezik ilyen hely?

Minden 5letet szívesen fogadok!

:)



2016. máj. 16. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Nem gondolod, hogy kéne az az aprócska infó, hogy hol a pba keresel?

Ennyi ésszel semmi esélyed az önálló életre.

2016. máj. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván Bp-en nem találsz lakást egymagad ennyiért, egy kisebb városban talán.

Ha másokkal összeköltözöl, akkor talán elég lehet (félszobára vagy közös szobára).

2016. máj. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaa bocsi, Budapest, persze:D Csak a lényeget hagytam le:) És nem egyedül akarok egy lakást, tudom hogy arra ennyi pénzzel esélyem sincs:D
2016. máj. 17. 22:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyárra szerintem jó egypár kollégiumban találnál helyet. Egy e-mailt megér :D Általában 25 ezer körül van havonta
2016. máj. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!