Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a legnagyobb eredményetek,...

Mi a legnagyobb eredményetek, mire vagy a legbüszkébb?

Figyelt kérdés
Nálunk talán az, hogy amikor megkaptam egyévesen, akkor sok dologtól félt, de legjobban a porszívótól. A világból ki lehetett kergetni már a látványával, hát még bekapcsolva. Telt-múlt az idő, rengeteg idő, látta hogy soha nem vagyok indulatos, nem támadok rá ok nélkül, de még "okkal" sem, a legrosszabb ami tőlem jön, hogy rászólok.... és egyszer eljött a nap, hogy a helyéről félig kilógva végigaludta az egész porszívózást, azt is, amikor őt porszívóztam körbe. Ragyogtam. :) Nálatok?
2017. febr. 27. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Talán az hogy megtanult szótfogadni. Megáll ha rászólok, jön ha hívom, és leáll ha letiltom. Ez mind nagyon nagy fejlődés nálunk.
2017. febr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Félig-meddig elengedhetem a süket kutyámat, mert majdnem behívható.
2017. febr. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szép dolgok ezek is, így leírva persze semmiség, de mindenki maga tudja, micsoda munka van 1-1 ilyen más szemében mindennapi dolog mögött. Gratulálok nektek :)
2017. febr. 27. 12:27
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Megszépítettem élete utolsó évét.
2017. febr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha idegen kutyától megriad, akkor nem kezd tombolni-ugatni, mint régen, hanem odajön hozzám és elbújik csendben a lábam mögé. Épp csak nem kér meg, hogy "anya, védj meg"... 😊
2017. febr. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

IPO 1 sikeres vizsga. Nagyon büszke vagyok rá. :)

2 éves kan ivartalan munkavonalú német juhász . Most az IPO 2-re gyúrunk :)

2017. febr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a lepontozós nem én voltam, nem értem miért kellett itt is elkezdeni, na mindegy.
2017. febr. 27. 14:42
 8/10 anonim ***** válasza:
41%

Az első almunkra:)

Nagy út volt eljutni odáig!

2017. febr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Miért lettem lepontozva???
2017. febr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
a 13 éves kennelalapitó szukámra.
2017. febr. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!