Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mien állatot ajánlanátok...

Tamás kulik kérdése:

Mien állatot ajánlanátok nekem? (leirás lent)

Figyelt kérdés
Sokat keresek nagy az udvarom és tudnék velük foglalkozni

2017. márc. 4. 10:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
83%
Egy újabb Szibériai Husky és egy Német Juhászkutya akik hamarosan csatlakoznak a fajtamentőkhöz mert a gazdája kinézet alapján választott kutyát. Szegény kutyák.
2017. márc. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
nem kinézet alapján választottam ...
2017. márc. 4. 14:27
 13/24 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem kinézet alapján választottál volna akkor tudnád, hogy egy Huskynak és egy NJ-nak teljesen más fajta lefárasztásra van szüksége. A Huskynak rengeteg fizikai munka viszont a NJ-nak rengeteg szellemi foglalkozás. Egyszerre a kettő rengeteg időt igényel, arról nem is beszélve, hogy a Huskyt sokkal nehezebb nevelni mert makacsabb, kevésbé vevő a nem fizikai munkára és ebből adódóan a NJ sem fog úgy viselkedni ahogy elvárnád főleg ha egyszerre vállalod a két kutyát már pedig az írásodból nekem az jött le, hogy most kinézted magadnak ezt a két fajtát, körülnézel jófogáson és hozod is a kölyököket amelyik nem túl drága (és huskynál kék szemű). Arról nem is beszélve, hogy két aktív kölyökkutya mellé még akarsz egy kölyök macskát is. Persze kölyök korban lehet kutyát a legjobban összeszoktatni macskával, de ezt egy kölyök macska vagy elviseli, hogy nála két sokkal energikusabb, erősebb, nagyobb kutya nyúzza vagy egy életen át félni fog a kutyáktól, esetleg elszökik.
2017. márc. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
szerintem egyszerre csak 1 kutyád legyen először, ha vele már minden oké akkor jöhet a következő :)
2017. márc. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Sokallatosgazdi ***** válasza:
0%
Bunko parasztok vagytok. (Nem mindanyian) Azt mondta nekem, hogy 100.000ft ért akar kutyat venni. Figyelmeztettem, hogy vagy befogadjon vagy tenyesztotol vegyen kutyat. Es olvasson utana a szaporitoknak. Reggel este setaltatna őket. Ha leosztjátok nem lesz jobb. Segiteni kell neki. Ne parasztkodjatok. Modtam neki nezzen utana kutyasulinak. Beszeljen veluk. Lepjen be csopikba. Es olvasson utanuk. Ha valaki nem tud valamit SEGÍTENI KELL neki!!!
2017. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
A privát üzidet csak te látod, csak úgy szólok... de nem változtat a helyzeten semmit.
2017. márc. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Sokallatosgazdi ***** válasza:
29%
Tudom, hogy azt csak ki latja. De azt se tudjatok milyen ember és egyböl negativ veleményeket alkottok. Szégyen. Törzskönyves kutyakat akar. Mondtam neki,hogy szamoljon havi 200.000ft al es akkor tutira mindene meglesz a kutyusnak. Semmi kifogasa nem volt.
2017. márc. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Egy anonim oldalon bárki mondhat bármit, az nem biztos hogy úgy van/lesz. Ha valaki tudja mit akar tudni és segî nekünk hogy segíthessünk akkor megkapja a válaszait és segítünk... de ha elolvasod az itteni válaszokat, hogy hogyan is írt ő... akkor meglátod miért nem kap segítséget. Már az alap kérdés feltétele is nehézséget okozott neki hát még 1 kitya nevelése hogy menne...
2017. márc. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
köszönöm sokallatosgazdi. amugy már volt huskym is és NJ-m is. amugy kutyasuliba IS mennének. és tényleg költenék rájuk ha nem költenék rájuk akk minek venném meg egyáltalán öket? mert egy nj és egy husky nem kevés de megveszem akkor miért ne bánnék velük jol?
2017. márc. 4. 16:34
 20/24 A kérdező kommentje:
amugy logika?! megveszem drágán a kutyákat aztán meg bántom öket ugye? akkor olcsot vennék de még jo hogy nem iléyen vok .....
2017. márc. 4. 16:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!