Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot ajánlanátok nekem?

Milyen állatot ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Most van teknősöm(vizi).De még szeretnék állatot.Az előbbit csak azért írtam hogy teknőst ne ajánljatok mert az már van.

(Halat se ajánljatok mert az már sokszor volt és most nem szeretnék)


[SZÁRAZFÖLDI TEKNŐS] [KAMÉLEON] [MÓKUS]

Büdös?

Esetleg akinek van tapasztalatokat le tudná írni?

Harap?

Lehet simogatni/kézbe venni?

Mik a teendők vele?


Olyan állat lenne jó ami nem ketrecben/terráriumban/akváriumban tartható és nem büdös.Az ha mondjuk olyan igényei vannak h vigyem sétálni vagy valami változatos étrend kell neki esetleg fürdetni kell vagy valami egyéb az nem gond meg tudom oldani engem az se zavarna ha lenne egy kis szaga de azt sajnos anyukám nem igazán viseli el ezért nem szeretném ha lenne.



2016. okt. 25. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:

"Olyan állat lenne jó ami nem ketrecben/terráriumban/akváriumban tartható"


akkor a felsorolt szárazföldi teki,kaméleon,mókus kiesik kapásból.

cica,kutya,nyuszi,vadászgörény amiket szokás ketrec nélkül tartani. ezek közül egyik sem büdös, kivéve ha nem takarítod rendszeresen a helyüket.


amúgy a kaméleon/sz.teki/mókus egyik sem neked való szerintem.nem igazán lehet őket kézbe venni,főleg a kaméleont.

ha nem ragaszkodsz ahhoz,hogy ne ketrecbe/terráriumba legyen,hanem nem baj,ha abba van, akkor a törpesünit tudom ajánlani. őt elehet kézhez szoktatni. viszont éjszakai állat,úgyhogy csak az esti és hajnali órában tudsz vele lenni.nem harap,nem büdös ha takarítod.

az étrendje elég speciális,de azt írtad nem gond.

2016. okt. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hüllőim sose voltak, viszont ismeretségi körömben van mókus és két példány lakrésze most jelenleg magasságra két méter, szélességre 1,5, és teljes terjedelmében ki használják


Ezek az állatok nem biztos hogy képesek azonosulni az ember szokásaival, én is kiengedem a tengerimalacot, kijön a konyhába szaladgál, szimatol, pihen egy kicsit de sose hagyom szabadon


Mókusnak nagy tér kell, szekrényméretű ketrec.

2016. okt. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hoppá hoppá hoppáá.. bocsánat.Azthiszem elég gáz elírás volt.Pont hogy azt akartam írni hogy ketrecben/terráriumban/akváriumban szeretném tartani.Szóval jah :'D SRY
2016. okt. 25. 15:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Törpehörcsög. Itt egy príma tenyésztői oldal:

[link]

Vagy szíriai aranyhörcsög. Tenyésztőt pedig a pezsi aranyhörcsög tenyésztőt ajánlom.


Fontos,hogy a kereskedésben soha ne hallgass senkire! Nagyüzemi állatkínzás szaporítás és a rossz (ami KÍNZÁS egy hörcsögnek) tartás mód terjesztése megy kivételével nélkül mindegyikben! Ne Menj oda!

2016. okt. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De a hörik büdösek nem?:(
2016. okt. 25. 15:50
 6/8 anonim ***** válasza:

1# kommentben leírtam,hogy kb egyik állat sem büdös, csak akkor,ha a gazdája trehány és nem cseréli pl alatta az almot.

a hörcsögök nagyon tiszta állatok. max a forgács vagy a széna illatát lehet érezni a szobában,ahol hörcsög van.

maga az állat nem büdös.. pisit kakit minden nap kiszeded és kész.

de más állatra is igaz ez.

2016. okt. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy állat sem büdös!
2016. okt. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kaluz Gyula válasza:
Francia buldog
2016. okt. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!