Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek fajtatiszta-e és...

Szerintetek fajtatiszta-e és aranyos-e ez a kiskutya?

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 10. 11:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
31%

szerintem nem aranyos.

utálom a staffikat, eddig csak agresszív és támadóval találkoztam.. nem is hiszem h fogok mással.

de szerintem neked ezért is tetszik.

nekem maga a kölyök sem tetszik, mert nyúlt feje van és csúnya.

anno én sem tenyésztőtől vásároltam , nem is tudtam h van különbség, csak hónapokkal rá olvastam..

nekem is ajánlottak Tk-t, de szerintem vegyél normális tenyésztőtől, ha már minden áron ilyen kutyát akarsz.

szerintem nem lehet belőlük olyan kutyát faragni, amelyik abszolút nem viselkedészavaros, vagyis agresszív.. persze ez az én véleményem.. az én kutyámban nincs ilyen hajlam, de a stafford akárhogy szeretheti a családot, egy másik kutyának simán nekimenne. nekem már ez agresszivitás.


plusz nem tudom, miért nincs odaírva az oltás, hiszen ha márciusi (meg mi az h március..pontos dátum nincs?), szóval május van, már kéne lennie pár oltásnak.

én sem vennék ilyen helyről.

2010. máj. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
48%

Utolsónak:

Ahova járok kutyasuliba van 2 3 staffi is , egyik sem agresszív sőtt !!! Az egyik kan kutya a legjobb szocializálásra itt sztem :) Elképesztően játékos emberrel/állattal szemben. Mivel nagy a fájdalomköszöbe , így szocializálásnál sokat eltűr a másik kutyától , legutóbb belemart az egyik kutya a pofájába erősebben (kölyök kutya) de a staffi csak játszott volna tovább vele.

Persze ez a 3 staffi KISKORUKTÓL KEZDVE NEVELVE VOLTAK , és ez meg is látszik nagyon jól.

Ja remélem h nem kioktatásnak tűnt amit írtam , csak itt nálunk ez a helyzet , én meg még agresszív staffival nem találkoztam eddig :)

2010. máj. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

dehogy nem tűnt annak, jó hallani h van ilyen is.

sajnálom h itt nincs:(

2010. máj. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
38%

persze, támogasd csak nyugodtan a disznoolban szaporitást azzal hogy megveszed ezt a kutyát

nehogy több pénzt adj ki egy oltott, szürt szülökkel rendelkezö, jó idegrendszerü, törzskönyves állatért


mellesleg a menhelyek tele vannank stafford keverékekkel, miért nem nézelödsz ott? ez is csak az ...

2010. máj. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
18%

A kérdező nem kért kioktatást,csak annyit kérdezett,hogy fajtatiszta-e,és aranyos-e?

Azt nem tudom hogy fajtatiszta-e,de baromi aranyos.

Engem a hirdetésben csak annyi zavar,hogy nincs oltása a kutyának.

És a válaszolóknak:

Mindenki csak azt fújja,hogy tenyésztő,meg törzskönyv,persze,a csóró embernek meg ne is legyen fajtatiszta,vagy legalábbis ahhoz hasonló kutyája.

Talán ha annyi pénze lenne a kérdezőnek,nem az expresszet nézné!

Jah megaztán egyből sóznátok rá a menhelyi kutyákat,fogadjátok örökbe ti őket!

2010. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
48%
miért, egy keveréknek nem mindegy hogy honnan van? igy legalább sporol 15e ft-ot ...
2010. máj. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Aranyos, de nem vennék szaporítótól kutyát. Mert jó hogy olcsó meg aranyos, de mire felnő beteg lesz stb. Költhetnék rá több százezreket...
2010. máj. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

15:18

Így van , menhelyek tele vannak kutyákkal , azok akik ottvannak legalább egészségesek mert úgy adják őket örökbe ha egészségesek , vanna fajtamentők is onnan lehet elhozni fajtatiszta kutyát ha valakinek olyan kell , ami nem kerül semmibe (max jelképes összeg)+ menhelyeken ha elmondod h milyen kutyát szeretnél tudnak adni olyat ami illik hozzád , míg a szaporítókat az nem érdekli csak a pénz.Ha szaporítótól veszik a kutyákat , akkor nekik abban nagy pénz van megéri nekik továbbra is szaporítani a beteg kutyákat ezért nem onan kéne vásárolni kiskutyát , ne támogassuk a szaporítókat.

2010. máj. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
75%
Igen, csóró embernek ne legyen fajtatiszta kutyája, és ne legyen BMW-je, meg ne legyen villája a Rózsadombon. Nekem sincs. Nem jár mindenkinek alanyi jogon fajtatiszta kutya! A fajtára hasonlító kutyákkal meg televannak a menhelyek és a fajtamentők, na onnan bárki örökbe fogadhat! Ha valakinek fajtatiszta kell, az teremtse meg hozzá a feltételeket!
2010. máj. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
56%
Egy ilyen erős jellemű kutyánál nem kéne megkockáztatni az idegi problémákat.. Ne vedd meg.
2010. máj. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!