Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 4 hetes kis kutyat ki...

Egy 4 hetes kis kutyat ki lehet rendszereresen vinni setalni?

Figyelt kérdés
Kaptam egy bichon kiskutyat, most probalom szobatisztasagra tanitani es mindenhol azt olvasom, hogy a szabadban konnyebb, meg h setaltatni kell de hallodtam, hogy nem szabad hamar kivinni, mert konnyebben elkaphat valamit.Egyebkent minden segitseg jol jon :) ha valakinek van vlmi otlete amit fontos lenne tudnom, etetes vagy barmivel kapcsolatban kerem irja meg. Koszonom a valaszokat elore is. :)

2017. márc. 7. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
4 hetesen az anyjánàl kéne igya az anyatejet
2017. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

4 HETES?

AZTAK...A

No comment

2017. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
MIÉRT VAN NÁLAD?? 8 hetes koráig TILOS elválasztani...ki ne merd vinni. tápszert vegyél neki vagy juttasd vissza az anyjához!! a szobatisztaság várhat 8-10 hetes koráig most még semennyire sem tudja tartani mert BABAKUTYA! te jó ég...
2017. márc. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen az anyja és a testvérei mellett a helye, ahogy előttem is írták... 6 hetes korától kell kezdeni az oltási programot, 8 hetes korától kiviheted rövid időkre, de h került hozzád ilyen kis kutya? Törvénybe ütközik, ha valaki 8 hetes koránál előbb elad/vesz/kap kutyát.
2017. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Úristen! 4 hetesen mit keres nálad? Melyik undorító szapiból van? Még a legtöbb szaporító is 6 hetes korban adja csak el a kölyköket, 4 hetes az nagyon korán, még szopiznia kéne. Alapból egyébként 8!!!!! hetes korban lehetne új gazdihoz kerülnie egy kölyöknek. És, hogy a kérdésedre válaszoljak: Nem, nem lehet kivinni. Egy oltása sincs még meg és mivel valamelyik hülye ilyen korán elválasztotta az anyjától valószínűleg totál gyenge az immunrendszere. Csodálkozz, ha egészséges kutya lesz belőle.
2017. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jajj Istenem..en egy baratomtol kaptam, nem tudtam h nem szabad ilyen koran elvalasztani, a testvereit is elvittek mar, es nekem azt mondta hogy mar nem szoptak.
2017. márc. 7. 20:19
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Edes jo istenem adj eszt ezeknek az "embereknek"
2017. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de az nem kifogás, hogy nem tudtad. Magadhoz veszel egy kutyát, egy ÉLŐLÉNYT, és utána sem olvasol semminek? Elég lett volna egy-két oldalt átböngészni, kb. mindenhol le van írva, hogy törvény szerint 8 hetes kor előtt nem szabad elválasztani az anyjától és a testvéreitől.


4 hetesen az a kutya még szinte újszülött. Az is csoda lesz, ha túléli egyáltalán.


Nem tudom, a "barátod" milyen körülmények között tartotta, de az sem kizárt, hogy beteg vagy legalábbis férges. Aki ennyi ésszel szaporít, ott nem lepne meg semmi...


Első körben vagy azonnal vidd vissza az anyakutya mellé, vagy szerezz neki pótanyát.


Még csak ezután kezdené el tanulni a szocializációt a testvérei és az anyja mellett... enélkül felnőtt korára viselkedészavaros, instabil idegrendszerű kutyát kap(hat)sz.

2017. márc. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Add vissza a barátodnak. És mondd meg neki hogy kifizeted az ivartalanítást csak ne szaporítson,ne kínozzon!!!


Te meg full hülye vagy (már bocs) hogy a LEGALAPVETŐBB dolgoknak nem nézel utána

2017. márc. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Vidd vissza. Nemrég nyílt ki a szeme... Szopik még
2017. márc. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!