Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya nemiszerv vérzés?

Kutya nemiszerv vérzés?

Figyelt kérdés
3 napja vettem észre, hogy a 4 éves, udvaron tartott fajtiszta francia bulldogomból valahol csöpög a vér. Nem láttam a kutyán bármi komolyabb betegségnek jeleit, életvidám, sétálni is elvittem,nem latszik rajta hogy baja van. Ma van a harmadik napja hogy láttam pár vércseppet a fekhelye előtt, tegnap húzta az egyik hátsó lábát, azt hittem hogy az vérzik, átvizsgáltam, de nem láttam rajta semmit. Ma reggel mikor megrázta magát, láttam hogy a nemiszervéből csöpög a vér. Mi lehet a baj? Ma délután mindenképpen elviszem orvoshoz, csak attól félek hogy ha komolyabb a betegseg akkor előbb kellett volna.

2017. márc. 13. 08:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Szuka? Nem lehet hogy csak tüzel? Bár a 4 év alatt akkor ezzel már találkoznod kellett volna.

Azt meg inkább nem kommentálom, hogy egy rövid szőrű és kis testű szobakutyát a kertben tartasz...

2017. márc. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Közben látom a kulcsszavaknál hogy kanról van szó. Ez esetben mindenképp vidd el orvoshoz.
2017. márc. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen, azt sajnos elfelejtettem odaírni hogy kan kutyáról van szó!

Ui.: Szerintem nincs azzal semmi gond hogy nem lakásban tartom a kutyát, nem egy 5 kilós ölebről van szó... Az udvaron tartást meg ne úgy képzeld el, hogy láncra van kötve, van fedett helye

2017. márc. 13. 08:44
 4/11 anonim ***** válasza:
44%

A francia bulldog egy kifejezetten lakasba valo kutya.

Csoda, hogy eddig megmaradt.

2017. márc. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

Es tenyleg elbb kellett volna, vigan elvagy amig valahol csopog kutyadbol a ver.

Nevetseges vagy

2017. márc. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%

Semmi baj nincs, hogy kinti kutya, amíg fedett, meleg helyen van kint a kertben.


Ha pedig kanról van szó, már az első nap elkellett volna orvoshoz vinni.

2017. márc. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Lehet pl. súlyos húgyúti fertőzés, vesegyulladás, vagy sérülés. Mindegyik sürgős orvosi ellátást igényel.

Francia bulldogot udvaron tartani hideg időben nem szabad.

2017. márc. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megegyszer mondom, van fedett meleg helye (kazanhaz) ahova barmikor bemehet. A normalis valaszokat koszonom!
2017. márc. 13. 10:10
 9/11 anonim ***** válasza:
45%

Közelben van tüzelő kutya?

Akkor is előfordul kanoknál, ha izgalomba jön és megreped egy pár hajszál ér. Esetleg meg nem sérthette?

Egy betadin-os öblítést csinálj neki baja em lesz tőle!

2017. márc. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Volt dokinál, nincs semmi komoly baja, életvidám, étvágya is akkora hogy egy házat is megenne. :)
2017. márc. 14. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!