Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen közepes testű kutyát...

Milyen közepes testű kutyát lehet lakásban tartani?

Figyelt kérdés
Egy nap max 4-5 órát lenne egyedül,és a napi 3 séta feltétlenül meg lenne neki.Szerintetek?
2017. márc. 14. 19:55
1 2
 11/17 SÜNIKE21 válasza:
35%

Nekem CAVALIER KING CHARLES SPÁNIELem

van aranyos mivel oleb

2017. márc. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
30%
még jó hogy a spániel vadászkutya és nem öleb :)
2017. márc. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
20%

A cavalier oleb. Ízét, társasági

Kutya. Papíron. Nekem is az van kettő. De azért nem tagadhatjak le a vadász elődöket.. .


Zabagepek es nem igaz hogy kevés a mozgasigenyuk. Legalábbis az egyéneknek nagy. Jóval nagyobb mint egy havanese-nek pl.

2017. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
69%

Nekem skót juhászom van lakásban.

Ha lefárasztod és ápolod a bundáját ő is tökéletes.

2017. márc. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
54%
A francia bulldog szerintem inkább kicsi, mint közepes, de lakásba tökéletes. Közép uszkár nagyon omos, és nem hullik a szőre, ami lakásban nem elhanyagolható szempont. Viszont a mozgásigény is nagyobb, mint egy francia bulldognak. Közép schnauzer, spánielek, vagy közepes testű keverék.
2017. márc. 15. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
61%

"még jó hogy a spániel vadászkutya és nem öleb :)"

Inkább maradtál volna csendben. A cavalier öleb valóban. Társasági kutya és annak is lett tenyésztve eredetileg is. Pl. a cocker vadász.

Egyébként nekem is van cavalier. Nem nagy a mozgásigénye. Lakásban elfekszik láb mellett vagy valakinek az ölében. Kinnt szeret futkosni, labdázni. Tökéletes lakás kutya. Feltéve, ha normális helyről veszi az ember és valóban cavalier jellemű kutyát kap. Az enyém black & tan színű. Ez nem divatszín, mint pl. a tarkák és szerintem szebb is.

2017. márc. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem is black and tan az egyik 🙂 ettől meg nagy a mozgasigenye. De persze kinek mi számít nagynak az is igaz. Lehet másnak ez kicsi lenne. Pl egy vizsgával összehasonlítva egyenesen lusta.
2017. márc. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!