Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 hetes yorkie-mat holnap...

10 hetes yorkie-mat holnap 1-2 órára egyedül kell hagynom. Nagy bűnt követek el vele?

Figyelt kérdés
4 napja van nálam, nem tudok mit tenni egyedül kell hagynom.
2010. máj. 11. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:

nem lesz probléma, előbb utobb ugyis meg kell szoknia

ha társasházban laksz kérj a szomszédoktól előre is elnézést ha picit nyavajogna

hagyj ott neki valami plüssmacit, vizet, kutyapelust, valamit amivel lekötheti magát

2010. máj. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Nem követsz el bűnt.

Legjobb ilyen esetben boxban hagyni. Meg kell tanulnia egyedül lenni és azt h amikor egyedül van, inkább pihenjen és ne rosszalkodjon.

2010. máj. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

dehogy bűn.

viszont vigyázz h hagyod ott.

kábeleket el ne érje, ha mégis kenj rá csípős paprikát

vigyázz milyen játékot hagysz kint neki, nehogy lenyelje.

az én kutyusom 9 hónapos, de még a csontot is elveszem tőle, nehogy megfulladjon tőle, ha pl félrenyelné és nem vok itthon.

2010. máj. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz,én 1 nap után hagytam otthon.Valószínű aludni fog.
2010. máj. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is pont 10 honapos yorkim van :)

Nem vilagvege, ha otthon kell hagynod, csak vigyazz arra, hogy a konnektorokat ne erje el, semmit ne hagyj elol amitol megfulladhatna es arra sajnos szamits, hogy mire hazajssz, varni fog a szilard es a folyekony ajandekcsomag :)

Az en yorkim pl egesz ejjel is magara van hagyva, mert o a nagyszobaban alszik, mi pedig a haloszobaban, ugyhogy 8orakat siman egyedul tolt es meg soha nem sirt.

Ugatni sem szokott, szinte soha. Ket hete nalunk van es kb ketszer ugatott.

Amugy az egesz napot vegig tudja aludni, szerintem a tied is aludni fog, amig egyedul lesz.

2010. máj. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem most 13 hetes a yorkim,8 hetesen hoztam el és kezdettől fogva egyedül kellett hagynom sajna melóba muszáj menni!Az első két nap voltam csak vele 3. naptól 6 órára egyedül hagytam és semmi baja nem volt!Sőt,ha jót akarsz magadnak a későbbiekben szoktasd is hozzá,hogy egyre többet hagyod egyedül persze itt pár órára gondolok csak,mert ha most nem szoktatod hozzá később nem fogsz tudni mozdulni se tőle sehova életed végéig meg nem ülhetsz otthon!Feltalálják magukat,ha van neki játéka friss vize akkor teljesen rendben lesz!
2010. máj. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!