Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ebből lehet verekedés?

Ebből lehet verekedés?

Figyelt kérdés

Van 2 kan kutyám, az egyik fiatalabb korában, a másik erősen felnőtt korában lett ivartalan. Mindkettő menhelyi. Elvannak együtt, bár vannak némi domináns megnyilvánulásai mindkettőnek, de soha nem ment át verekedésbe. 3 éve vannak együtt. Jelenleg megengedhetem azt magamnak, hogy ideiglenes befogadó legyek, és már szükség is van rá, mert egy (ivaros) szuka az utcán van és nincs, aki befogadja.

Ha én most elhozom, akkor ugye elindul a szerelem, de nem tudom külön zárni őket, és igazából az lenne a kérdesem, mennyi az esély rá, hogy a két kan egymásnak menjen a szuka miatt, amikor nem vagyok itt? Csak az egyik kutyám már idős, de még azért csajozna, hiába ivartalan. Úgy kell őt elképzelni, mint a filmekben a papák,akik nem látnak, bottal járnak, de még vigyorognak, mikor meglátnak egy jó csajt és készek bármiféle rosszalkodásra :D na ilyen az én öreg shar-pei-em :)


2017. márc. 19. 10:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér mindenképpen, de szólj mindenkeppen egy menhelynek!
2017. ápr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!