Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kedvtelen a kutyám?

Miért kedvtelen a kutyám?

Figyelt kérdés
Bent fekszik a hazaba par oraja,elobb adtam neki enni,kijott megszagolta majd visszament.Mar delelott is kicsit lassabban viselkedett.Par hete volt egy "balesete",osszekapott az egyik kutyaval,de azota jol van,ugyanugy viselkedett mint regebben,csak ma nem.Mondjuk azota nem nagyon hizik(akkor 1-2napig nem is evett) de ugyanolyan az etvagya.
2017. márc. 19. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap vidd el a dokihoz
2017. márc. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mérd meg a lázát.

Sajnos tombolnak a kullancsok.

2017. márc. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet nem viszed eleget sétálni..
2017. márc. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet beteg, fáj valamije. Amikor úgy látjuk, hogy kedvtelen, rosszkedvű, szomorú egy kutya, az általában fájdalmat jelent nála.

Ha nem javul, vagy más tünet is fellép, vidd orvoshoz.

2017. márc. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszokat!:)Remelem holnapra jobban lesz,ha nem,hivom az orvost.
2017. márc. 19. 21:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Ma nekünk is ezt csinálta, de neki a hasa is kotyorgott. Adtam neki egy Cralexet, aztán jobban lett.
2017. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha nőstény, lehet pl. olyan problémája is, mint az álvemhesség, ilyenkor kedvetlenek szoknak lenni.
2017. márc. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!