Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megvadult a kutyánk mit...

Megvadult a kutyánk mit csináljak?

Figyelt kérdés

Pár infó: még gyerek vagyok úgyhogy ne engem szidjatok.A kutyánk keverék, 11 hónapos. Szoba kutya

A problémám: a kutyám teljesen megvadult. Eddig ,,csak,, akkor támadott amikor evett és el akartuk venni tőle. De mostmár mindenért nekünk jön. Ha leparancsolom az ágyról, ha evés UTÁN (KB.10 perccel) a tálja közelébé megyek. Mindez kb.3 napja kezdődött. Ilyenkor én nagyon megilyedek és elnegyek tőle, lassan, hátrafelé. És megpróbáljuk kitenni az udvarra meg rászólunk hogy mit csinálsz, nem szabad. Ha nekünk támad akkor egy ideig nem vesszük figyelembe. A szomszédok is félnek tőle, mert megugatja őket, morog még vicsorít. A szüleimmel arra gondoltunk hogy lassanként kiszoktatjuk az udvarra és akkor majd talán rájon hogy ő egy alárendelt személy és hogy nem tehet meg bármit. De ha rosszul gondolom akkor javítsatok csak ki. :) nem vagyunk tapasztalt kutyatartók, úgyhogy bőven elkél a segítség. Van a házban 2 gyermek. Már arra is gondoltak anyáék hogy el kell vinni a kutyát nehogy rájuk is támadjon. Nem értem hogy mitől vadult meg. Mondanátok pár tippet hogy mit csinálhatnánk? A sértő kommentektől kíméljetek pls.



2017. márc. 23. 14:14
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
0%
Amikor megtámad üsd meg! meg tanulja
2017. ápr. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!