Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért eszi fel a kutyám a...

Miért eszi fel a kutyám a macska kakit?

Figyelt kérdés
5 hónapos, rendesen van etetve, de lent még is feleszi a kakát, hiába leszidom stb. Félek hogy a gyerekeim elkapnak tőle valami férget! Mit tanácsoltok?
2010. máj. 11. 19:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Milyen fajta? Ha vadászkutya, akkor természetes. A gyerekeid gyakran mossanak kezet! Ha a macska egészséges, semmi baja nem lesz a kutyádnak: az egyik könyvben olvastam, hogy jót is tesz neki, mert van benne vitamin. Ha érdekel a könyv, akkor a címe: Kutyatartók nagykönyve
2010. máj. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
(előző vagyok) Ha a cica nem férges, nem kapnak el semmit
2010. máj. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
0%
A gazditól tanul
2010. máj. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Rossz szokás, vitamin hiány! Meg kell nevelni ezt nem szabad eltűrni!
2010. máj. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Utolsó te paraszt állat!!! menj anyádba kötekedni!

Amúgy 5 hónapos Havanese, és lakásban lakunk, a macska viszont nem a miénk, hanem az alattunk lakóé, aki egész nap kizárja az utcára! Így a házunk köré piszkít. Tehát nem tudhatom hog férges-e?

2010. máj. 11. 19:52
 6/21 A kérdező kommentje:
Bocs, utolsó előttinek szántam csak közben írtál!
2010. máj. 11. 19:52
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Hú, nem tudom, de az enyém is ezt csinálja. És sehogy se bírom leszoktatni.
2010. máj. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Akiteki ***** válasza:
Valamiért ízlik nekik. Én fedett alomládát vettem a macskáknak, mert folyton kirámolták belőle a kakát.
2010. máj. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én úgy halottam , ha macskakaját adsz a cicának , a macska nem emészti meg normálisan és ezért eszik meg a kutyák , am az én kutyám is megeszi nem tudok vele mit csinálni , nem vagyok itthon egész nap h figyelgessem őket a kertben.
2010. máj. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

pedig erről feltétlenül le kell szoktatni, a macska felelős a toxoplazma terjedéséért is többekközött, amit jobb elkerülni.

mindenképp szoktasd le róla

2010. máj. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!