Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kistestű kutyát lehet...

Milyen kistestű kutyát lehet kint tartani?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kistestű kutyát de csak kint lehet ! Tanácstalan vagyok milyen fajták élhetnek a szabadban!A segítségeteket kérném :)

2017. márc. 26. 08:02
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
89%
Jah, meg meg is lehet nézni falun hogy néznek ki a kutyák... Aki szerint az oké, annak no coomment...
2017. márc. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
91%

"Milyen kistestű kutyát lehet kint tartani?"


Semmilyent.


Ha bemész egy állat menhelyre, és ugyan ezt elmondod, hozzáértők fognak azonnali jó tanácsot adni és mindjárt viheted is haza a kutyusod.


Van kérdés?

(és akkor nincs vita)

2017. márc. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
14%
#37: "Látom továbbra se tudsz tovább látni annál, hogy nem a bunda hossza a mérvadó." Istenem egyre rosszabb az a szenvedes amit itt letolsz. Kerlek linkeld mar hol irtam, hogy a hosszu szor szamit, azt irtam hogy az aljszorzet (dupla retegu) segiti a kutyat a hidegben, hogy melegen tartsa magat. Te komolyan akkora kokler vagy, hogy az elkepeszto.
2017. márc. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 A kérdező kommentje:
Kedves 39.válaszoló nem ismersz és nem tudod hogy kötődöm az állatokhoz ne bíráskoodj úgy ha nem is ismersz! Nem egy városi tyúk vagyok aki bent tartsa a kutyát falun élek ! Olyan ember ne mondja meg nekem hogy való e kutya akit ha kérdez az ember nem tud normálisan válaszolni !! Azért tettem fel a kérdést hogy mit tanácsolnak az emberek ! Nem akarok egy kutyát sem kínozni! :/
2017. márc. 26. 14:29
 45/60 A kérdező kommentje:
Minden olyan válaszolónak örülök aki normálisan elmondta mit és hogyan lehet kint tartani ! Nekik köszönöm ! Viszon akik olyanokat írtak hogy nem való nekem a kutya stb annak üzenem: Senki nem ismer nyilván azért kérdeztem mert nem akarok rosszat egy kutyusnak sem ! tanácsot kértem nem azt hogy kioktassanak... Senki ne döntse el helyettem a dolgokat !!! Nem kell kiforgatni hogy nem való nekem kutya ! Ilyen kommenteket nem szeretnék csak építő jellegűeket ! Remélem látta ezt az üzenetet az a néhány ember akiknek szól !!!! Ghusztustlanok az ilyenek akik ugy ítélkeznek hogy nem ismerik az embert ! :( :/
2017. márc. 26. 14:40
 46/60 anonim ***** válasza:
83%
szóval aki megfelelően tartja a kutyáját és szereti az városi tyúk :DD csak gratulálni tudok... én is falusi vagyok és képzeld bent van a kutyánk...
2017. márc. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
85%

Képzeld, nem városi tyúk vagyok, vidék, kertes ház. A kutyám most jött be és az ágyam elé feküdt. Bármikor ki akar menni, jelez, kimegy. Aztán jelez, hogy bejönne.

Szerinted az ideje nagy részét hol tölti, önszántából?

Ott, ahol én vagyok. Ha bent, akkor bent. Ha kint, akkor kint. A kutya családtag, szereti a társaságod és kötődik. Nem tudnám kirakni és nem beengedni.

Igen, csinálja a koszt a házban, meg a macskáim is, de ez ezzel jár. Napi vagy 2 napi porszívózás, és akár egy vizes moppal való végigszáguldás már sok koszt összeszed.


Sosem lesz olyan viszonyod a kint tartott kutyáddal, mintha mindig veled lenne.


Épp ezért, és semmilyen fajtát nem tudok ajánlani, mert számomra mindegyik kinti és benti is.

2017. márc. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy menhelyre, mond el mit tennél a kutyával (mennyi séta, süli, hol tartanád stb.) és ők ajánlani fognak.
2017. márc. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ! :) Bocs az előbbiekért csak felbosszantottak :)
2017. márc. 26. 17:23
 50/60 anonim ***** válasza:
100%

Menhelyen nem fog szobakutyát kintre kapni.

Még nagytestűeket is szeretünk úgy örökbeadni, hogy bejárósak.

Kistestűt viszont senki nem ad kintre.

2017. márc. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!