Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kistestű kutyát lehet...

Milyen kistestű kutyát lehet kint tartani?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kistestű kutyát de csak kint lehet ! Tanácstalan vagyok milyen fajták élhetnek a szabadban!A segítségeteket kérném :)

2017. márc. 26. 08:02
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
12%

41: "Jah, meg meg is lehet nézni falun hogy néznek ki a kutyák.."

nyugodtan eljöhetsz megnézni, hogy néz ki falun egy kutya :)

2017. márc. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
Hogyan jut eszébe valakinek kint tartani egy kistestűt? :) Láttatok már közelről kutyát? Nem veszitek észre, mennyire igénylik a falka társaságát? Ha ilyen emberek, akik kerti dísznek akarnak kutyát, nem tartanának, boldogabb hely lenne a világ. 77%-os, tizenéves beszűkült látókörű kisfiúként inkább tanulj, olvass és nyiss a világ felé, ne itt égesd magad! :)
2017. márc. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
15%
ha 77%-os alatt rám céloztál, félek csalódást kell okoznom: se kisfiú nem vagyok (sose nem is voltam :) ), se szűklátókörű. annyit mondtam, hogy el lehet jönni megnézni hogyan néz ki egy falusi kutya. az, hogy valaki falun él, nem jelenti azt, hogy a kutyája karóhoz kötve tengeti az életét. aki ezt gondolja, az van eléggé beszűkülve.
2017. márc. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
85%

"nyugodtan eljöhetsz megnézni, hogy néz ki falun egy kutya :)"


Köszi, szoktunk onnan menteni éppen eleget, nem kell bemutatnod....

2017. márc. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
57%
és akkor szerinted minden falusi úgy tartja a kutyáját h azt ki kelljen onnan menteni? ez sima előítélet és szerintem vagyunk páran, akik falun is normálisan tartják a kutyájukat. egyébként megnézheted, mert nem áktalánosságban beszéltem, a környékünkről egyet sem kellene menteni. ennyi
2017. márc. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
53%

#55

Ez kb ugyan az mint a cigány kérdés. Biztos van falun is olyan aki normálisan tartja a kutyáját, csak épp olyan ritka mint a becsületes cigány.

Ja és a kistestű kutya + a kizárólagos kerti tartás sehogy sem fér bele a normális tartásba. Ráadásul a Kérdező hozzáállása is olyan amilyen... Nem gondolnám, hogy majd pont ő lesz a kivétel.

2017. márc. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
Sokmindentől függ.Elég tág fogalom a kistestű.Nekem Andalus Bodeguero Ratonero-im vannak, és tökéletes választás volt.
2017. ápr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
0%
A barátnőm kint tartja a törpe tacsiát pedig nem kéne de még él
2017. jún. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
0%
Nekem van egy nagytestű gyönyörű izmos szépszőrű ápolt kutyám egy gyönyörű kertben egy faluban ja és nincs kikötve meg kap rendes tápot faluban is lehet jól kutyát tartani
2017. jún. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
És minden nap sétáltatod, utolsó?
2017. jún. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!