Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a póráz ennyibe kerül?

Ez a póráz ennyibe kerül?

Figyelt kérdés

[link]


Nem egészen értem, hogy ez most maga a póráz vagy valami plusz kiegészítő, mert ha felmegyek az oldalra ( [link] akkor itt 3 ár is van.

Mi az a multibox antracit?


2017. márc. 27. 09:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Na meg ez túl jó ár lenne, szóval biztos nem ez az ára...
2017. márc. 27. 09:50
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Maga a póráz, kiegészítők nélkül 8.990 Ft.

Ehhez a pórázhoz pedig tudsz venni jutalomfalat tartót, vagy kutyapiszok zacskó tartót (multibox antracit). Ez 1.490 Ft.

És végül LED-es világítást, hogy sötétben is lássanak titeket, és Te is lásd a kutyát, 3.490 Ft.


Nem kell az összeset kosárba tenni, megtudod venni simán csak a pórázt is, ami a legfelső a sorban.

2017. márc. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Hát akkor mindegy, ott marad. Valami gagyi olcsót akarnék venni, mert nem nagyon használnám, csak most kéne. Eddig se volt flexink, pedig kutyám már van pár éve.
2017. márc. 27. 10:09
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Lidl-Ben lehet venni, en 1800Ft-ért vettem, es sokkal jobban bírja mint a Flexi (mármint márkáját tekintve)
2017. márc. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek! :)

Második, nem tudom mért lettél lepontozva, nekem hasznos volt, szóval én téged is felpontoztalak.

Megnézem egy kínai mindenes boltban, ahol vannak egész jónak tűnő kutyás dolgok is, meg akkor a Lidl-ben is. :)

Most nem fogok 8-9000 Ft-ért venni, mikor lehet, hogy többet nem is fogom használni.

2017. márc. 27. 21:52
 6/6 anonim ***** válasza:

2es vagyok:)

Nem állandóan van, csak ha akciók vannak, de ugy emlékszem nemrég volt ilyen, szóval nézz be:)

Szerintem azert lettem lepontozva, mert sokak szerint nem jo ez a póráz, de azt sem tudják, h miert vettem, engem nem zavar, ha ettől jobbnak érzik magukat, akkor pontozzanak ahogy nekik jól esik:)

2017. márc. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!