Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek az alábbi póráz...

Szerintetek az alábbi póráz működik ha húz a kutya?


2017. márc. 29. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem elég veszélyesnek tűnik. Ha a kutya túl nagy ingert kap és megrántja magát szerintem eltörheti a saját bordáját vagy akár a belső szervei is sérülhetnek. Szerintem ez veszélyes.
2017. márc. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez veszélyes.
2017. márc. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Lehet,hogy működne, de ha a kutya megindul és így van a póráz akkor bajok is lehetnek belőle. Én a helyedbe ezt nem próbálnám ki, veszélyes a kutyára nézve.
2017. márc. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen fel nem tudom fogni, hogy a nevelés, tanítás, normális foglalkozás helyett miért kell mindenféle eszközt kitalálni és használni? Miért kell ilyen problémára szögest, haltit, elektromos nyakörvet, mindenféle "speciális" hámot használni, ahelyett, hogy a gazda megértetné a kutyával, hogy nem szabad húznia?

Amelyik gazda a nevelés helyett ezeket választja, az miért tart kutyát?

2017. márc. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ebben a videóban rátették pár kutyára és nem úgy tűnik mintha rosszul viselnék...

1:40-től mutatják, hogy lehet megcsinálni sima pórázzal

https://www.youtube.com/watch?v=Jl3nvzM-ces

2017. márc. 29. 16:59
 6/11 anonim válasza:
Hármas vagyok. Ha nagyon ki szeretnéd próbálni én azt javaslom hogy akkor 2 pórázt tegyél a kutyára és ha esetleg megindulna akkor amelyik nincs a hasa körül azzal tartsd vissza. Ez szerintem még mindig jobb és így kisebb az esélye a balesetnek.
2017. márc. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
azt hittem azért tetted fel a kérdést mert nem tudod hogy működik-e. Ha jobban tudod mint mi akkor minek a kérdés. Tedd a kutyádra és szia, nekünk nem fog fájni csak szerencsétlen kutyádnak. Te mit szólnál ha a derekadra tennének egy fojtót? Ha egy pillanatra elfelejted hogy ott van kinyomod a beled...
2017. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy aki annyira nem képes, hogy megnevelje a kutyáját annak minek kutya? Persze próbálkozhatsz mindenféle alternatív megoldással vagy veszel egy haltit és két hét alatt megtanítod sétálni rendesen. Az első héten/pár napban még csak haltival, utána pedig halti nélkül sétáltatod. Ha pedig ígyis előre megy akkor 180fokos forduló és az egész elölről. Ha rászánsz napi 30-60 percet simán menni fog. Annyit pedig amúgy is kell foglalkozni mindegyik kutyával naponta. De úgyis lesz egy értelmetlen kifogásod, hogy a te kutyád miért nem lehet megtanítani.
2017. márc. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát specko az en kutyám ettől hülyét kapna...
2017. márc. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat, inkább mégsem próbálom ki
2017. márc. 29. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!