Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amit láttam nagyon lesokkolt....

Amit láttam nagyon lesokkolt. Mit tettetek volna a helyemben?

Figyelt kérdés

Tegnap sétáltam egyedül hazafele,és az egyik utcában kóborolt egy kis tarka kutyus,aki nem tűnt soványak gondolom van gazdája csak felelőtlen és kiengedi,hogy szaladgáljon.

Egy nő épp kinyitotta a kapuját hogy kimenjen és a kutyája(pitbullnal tűnt de keverem a stafit meg a pitbullt szóval nemtudom melyik) kirohant ahogy meglátta a másik kutyát,és elkapta a nyakát,elkezdte tépni.Az állat olyan síkító hangot adott ki,hogy a lábaim a földbe gyökereztek,a hideg futott a hátamon.Lehetett hallani a hangjában hogy épp a torkát szaggatja,de nem engedte egy pillanatra se el az a dög,hanem rángatta mint valami rongybabát a torkánál fogva,erre a nő mit csinál,egy hatalmas bottal NEM az ő kutyájára vágott hanem arra a szerencsétlen jószágra,hát tényleg nem is tudtam mit csináljak+még 10 ember ki állt az utcára nézni ezt a szörnyűséget...egyszer csak a kutya elhalgatott,gondoltam hogy vége lett neki..de ez az egész olyan gyorsan zajlott le..rosszul érzem magam hogy nem tettem semmit de nem mertem odamenni mert féltem hogy megtámadna az aggresszív kutya.

Mit tettetek volna a helyemben?

Bocsi a sok szóismétlésért csak felzaklatott ez az egész.


2017. ápr. 2. 08:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én sem tudtam volna többet csinálni mint te. Remélhetőleg a kiskutya gazdája fülébe jut az ügy és feljelenti azt az idiótát.
2017. ápr. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Fel se tudom fogni hogy mi van ha épp én sétálok ott a kutyusommal(persze pórázon)erre egy ilyen kutya kiszalad Istenem..mitől válhatott ilyen aggresszívvá?Mert ugye ahogy kiszaladt,egyből neki esett.
2017. ápr. 2. 08:19
 3/14 anonim ***** válasza:
65%

Két lehetőség van, az egyik hogy leszedem a kutyát a kiskutyáról és kicsit elmagyarázom (így vagy úgy) a "gazdinak" hogy ez nem normális dolog, a másik , hogy levideózom az egészet és beviszem a rendőrségre, ahol feljelentést teszek, de ez csak akkor működne,ha van jó rendőr ismerősöd, és tényleg lesz valami az ügyből, nem csak legyintenek rá.

Én egyébként azokat is megalázom nyilvánosan, aki nem szedi fel a kutyagumit... ha sokan vannak, kiosztom őket, már csak azért is, mert egyre több helyről tiltják ki a kutyásokat, mert fertőzésveszélyt jelentenek pl homokozóba a kisgyerekekre.

Soha nem hagyom szó nélkül az állatbántalmazást, volt már, hogy feljelentettek, de végül mindig jó sora lett a kutyának "valahogy" :)

2017. ápr. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nem lett szocializálva, nem tudja hogyan viselkedjen vele így automatikusan a támadást választja. Felénk egy kis csivava volt önsétáltató de őt mindenki ismerte, senkit sem zavart, szép csöndben sétált egy kört és ment haza, ivartalanított szép kutyus volt. Aztán egy nap kiszabadult egy roti és szét tépte. A gazdái feljelentették őket és gondolom elaltatták a rotit. Azóta pitek vannak ott, siralmasan szocializálva. Még magam sem merek elmenni ott nem hogy kutyával... nem tudtál volna mit tenni, ha meg is mented valahogy a kicsit már nem hiszem hogy menthető lett volna és te is megsérültél volna.
2017. ápr. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hát igen én nem vagyok az az alkat aki kiosztja az embereket..odamentem volna de sajnos a félelem hogy a kutya megtámad engem is túl nagy volt.

Hát a videózás eszembe se jutott,de tényleg.

2017. ápr. 2. 08:36
 6/14 anonim ***** válasza:
18%

Megint egy kitalált történet, pusztán azért, hogy a pitbullok rossz hírét keltsék. Gratulálok!

Ha netán mégis igaz lenne, itt sem a kutya lenne a hibás, hanem két felnőtt ember. Az egyik, aki hagyja, hogy a kutyája önsétáltató legyen (gyűlölöm az ilyet), a másik, aki szándékosan ráengedte. De nem a kutyák a hibásak!

2017. ápr. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nyílván kitalált történet mert nekem erre időm is van ugye!

Ki mondta hogy biztos pitbull?Nem vagyok olyan jó ezeknél a kutyafajtáknál nem nagyon tudom megkülönböztetni a stafitól legyen ez akármilyen szomorú is!Azért írtam ki a kérdés mert jelenleg fel sem tudom dolgozni amit láttam,és kíváncsi voltam arra ki mit tett volna az én helyemben.Itt nem a fajta volt a lényeg hanem az ami történt.Köszönöm.

2017. ápr. 2. 08:49
 8/14 anonim ***** válasza:
13%
Ha nem a fajta a lényeg, akkor azt nem írod bele. Ennyi.
2017. ápr. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2%
Én a helyedben haladtam volna tovább a célom felé.
2017. ápr. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
Az unokáim kismacskáját tépte szét a szomszéd kiszabadult rotija. A szomszéd csak annyit mondott, hogy sajnálja.
2017. ápr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!