Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szar ember vagyok, mert...

Szar ember vagyok, mert visszaviszem a kutyát a menhelyre?

Figyelt kérdés
Március 1-jén kihoztam egy 1,5 éves ivartalanított kutyust a menhelyről. Nagy szeretettel fogadta az egész család, a 3 gyerekem sokat játszott vele, mindenki. Eleinte ő is lelkes volt, boldogan játszott velünk, de 2,5 hete megváltozott a viselkedése. Olyan, mintha nem szeretne minket. Állandóan nyüszít, bármit csinálunk vele. Már 5-ször vittem el állatorvoshoz, 3 különbözőhöz. Kivizsgálták, megröntgenezték, még infúziót is kapott, de nem lett jobb. Jó étvágya van, az orvosok semmi szervi bajt nem találtak. De mégis egyfolytában nyüszít. Még azt is csinálja, hogy hajnalban nagyon hangosan vonyítva ugatja a házunkat. Ma úgy döntöttem, hogy visszaviszem a menhelyre, mert ez így senkinek sem jó. Nehéz döntés volt, de nem bírom így tovább.

2017. ápr. 2. 10:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Menhelyi kutyákkal kicsit nehezebb, még csak 1 hónap telt el,még nem szokott hozzátok eléggé.


Illetve ha olyan fajta vagy olyan keverék,lehet több mozgásra vágyik.


Tudod kutyát igény alapján választunk, értem,hogy nincs időd minden nap vele sétálni menni,de ha a kutya igénye megkívánja akkor megkívánja.Ellenkező esetben egy idősebb,nyugodtabb kutyust kellett volna örökbe fogadni ami jobban beleillik az életviteletekbe.


Szerintem egy kutyasulit lenne érdemes fölkeresni.

Viszont hamar feladtad. Nekem egy családtól elhozott 1,5 éves kutyám volt 2-3 hónapig le sem szart minket,saját feje után ment.Neveltük mi rendesen. Szépen megszokott minket hallgatott ránk,semmi probléma nem volt. Mi is 1 hónap után adtuk volna vissza vagy kerestünk volna neki új gazdát? Nem,nem adtuk fel.

2017. ápr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
59%
Igen, az vagy. A felelősségvállalás jelentését sajnos még nem sikerült elsajátítani. De legalább most megtudtad, hogy alkalmatlan vagy állattartásra, remélem többet nem próbálkozol vele, több állat életét nem teszed tönkre.
2017. ápr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 lugoka ***** válasza:
Hát ahogy előttem is írták nem vagy valami kitartó. Remélem nem vitted vissza hanem megembrelted magad, és segítettél a kutyán.
2017. jún. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!