Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szoktatok puszilgatni a...

Szoktatok puszilgatni a kutyatokat?

Figyelt kérdés
Ti adtok puszit a kutyatoknak?mit gondoltok errol?En gusztustalannak tartom.
2010. máj. 12. 18:29
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Természetesen,miért ne tenném?
2010. máj. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Én is szoktam a fejere bubjára puszit adni. Nem értem, hoogy ez miért gusztustalan. Egy németjuhászom van és tiszta ápolt és ezért nem gusztustalan. Néhány embernek puszit adni sztem sokkal undorítóbb.
2010. máj. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Általában nem én adok neki,hanem ő nekem. De sokszor csak odanyomja az orrát az arcomra,mintha szagolgatna. Én néha a buksijára adok,de inkább simogatom,azt jobban szereti. Miért tartod gusztustalannak?
2010. máj. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Amikor latom, hogy a kutyak egymas s.gget szaglasszak, turjak a foldet, meg mittudomen, akkor eleg gaz belegondolni, hogy valaki puszilgatja is oket.Amugy nekem mindegy hogy furdetik, vagy nem, akkor is van egy jellegzetes szaguk.De amugy felre ne ertsetek, en nagyon szeretem az allatokat-bar inkabb macskaparti vagyok, mint kutya- de pl. a kutyaval alvast is ellenzem.
2010. máj. 12. 18:57
 15/29 anonim ***** válasza:
A másik kutya fenekét az orrával szagolja, én meg nem az orrát puszilom meg, hanem a fejét.
2010. máj. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

én csak nagyon néha adok neki, inkább én is simogatom.

ő minden nap ad nekem olyan aranyos:)

2010. máj. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Hát inkább ne a kutya adjon nektek, hanem ti nekik.Az a nyalogatom a gazdi arcát szerintem már gáz.Pedig nálam nagyobb kutyafanatikus a környéken nincsen.Én is szoktam puszilgatni a fejét.Benti kutya fürdetve van,és nem szaglássza állandóan más kutyák fenekét.
2010. máj. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Vannak szagos kutyák, akik fürdetés ellenére is szagosak és vannak olyanok, akiknek abszolút nincs büdös szaguk, akkor se ha évente csak kétszer fürdenek. A büdös kutyákat én is kevésbé vágyom puszilgatni, de van egy kutyám, szőke mint a napsugár, nagy hatalmas feje és boci szeme van, és állandóan vigyáz a papucsomra, mindig azzal mászkál mikor épp nincs a lábamon, azon alszik, azt vigyázza még álmában is...Jobban szeretem az életemnél is. Hát persze hogy agyba-főbe puszilgatom.:)))
2010. máj. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
19:50, na jo, ebben az esetben meg elnezheto:-))
2010. máj. 12. 20:13
 20/29 anonim ***** válasza:
Szoktam. Semmi bajom sem volt tőle 20 éven át, szerintem ez után se lesz. :)
2010. máj. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!