Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szoktatok puszilgatni a...

Szoktatok puszilgatni a kutyatokat?

Figyelt kérdés
Ti adtok puszit a kutyatoknak?mit gondoltok errol?En gusztustalannak tartom.
2010. máj. 12. 18:29
1 2 3
 21/29 Akiteki ***** válasza:
Hogy lehetne megállni, hogy ne?
2010. máj. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Szoktam.. Egyébként : mi az hogy gusztustalan? Ilyet hogy mondhat egy gazda?
2010. máj. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

egyértelmű :P

Te gondoskodsz a kutyád tisztaságárol ápoltságárol akkor nem lehet baj és gusztustalan se, ha elhanyagolt egy kutya büdös ápolatlan persze h ugy gusztustalan..

2010. máj. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Nekem nincs kutyam, csak laktam egyutt az egyik baratnommel, akinek viszont volt.
2010. máj. 13. 13:17
 25/29 anonim ***** válasza:
nemtudom, nekem a kutyám szobakutya, és mivel tudom hogy velünk él, tudom mit eszik, oltva van, rendzseresen fürdetjük és nem visszük olyan helyre, megpuszilom, nem is egyszer :D de ha kinti kutya lenne nem biztos hogy megpuszilom, de ameddig mellettem *él* és tudom hogy tiszta, szerintem nem undorító, én halálra puszilgatom a kutyusomat ^^
2010. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
Én is szoktam puszilgatni a kis yorkim feje búbját, nem tudok neki ellenállni :) sztem nem undorító az én kutyusom is szobakutya és tényleg egyes kutyák tisztábbak mint egy ember... de az én anyukám sem nézi jó szemmel...:P
2010. máj. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:

én szoktam ^.^

a száját nem :D a fejéét meg az orrát :)) szerintem egyáltalán nem gusztustalan..merem állítani hogy az én kutyám tisztább mint némelyik ember...

amúgy egyik nap hallottam a tv-be hogy a kutyák nyála 53 baktériumot hordoz... a macskák nyála "csak" 13-at :D

deengemnemérdekel^-^ :D

2011. aug. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
0%
Én soha.... tiszta kuztya de b*szás után nyalja a p*öcsét..és amikor pisil az utcán..végig szagolja a hugyokat és a kutyák seggét nyalogatja,szagolgatja... nahát puszilgaasa a ------...
2012. okt. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 mamutka válasza:
én megpuszilom mert szeretem és imádom 2 féle képen adok neki emberi puszi amire nem puszil vissza és kutyamódra visszanyalok arra visszapuszil(ne úgy képzeljétek el hogy agyon nyalakszom csak 1 kis nyalintás or vagy pofi)és nem undoríto megpuszilni a kuutyát.
2023. márc. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!