Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma jövök az iskolából és...

Ma jövök az iskolából és egyszer oda jön mellém egy kutya és hazáig követett. Szépen a hátamnál/mellettem jött mindig, ha megálltam ő is megállt. Utána olyan 2 óra múlva kinézek és ott ül az utca ajtóban és várakozik, pedig kint zuhog az eső!?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 6. 13:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
47%

Úgy tűnik a kérdező elaludt.


8-as pl. miért is 0 %-ban "hasznos" válaszoló?! Azért, mert 14 évre befogadott egy kóbor kutyát? Vagy talán azért, mert nem kóbor volt, hanem ellopta? Komolyan nem értem. Én spec. örültem neki, erre most nézem, az enyém is csak 20. Mi rosszat írtam? Elmegy az ember kedve már az évek folyamán. Szeretek idejárni, olvasgatni, de inkább már meg sem szólalok, mert ha jót írsz az a baj, ha hülyeséget kérdeznek és megmondod a véleményed, az a baj, semmi nem jó senkinek?! Sok kérdező meg sem szólal, hiába kap 10 szeintem is hasznos választ. (Bocs, kijött. De ez a véleményem.) :(


Hogy ne offoljak: akkor is az a véleményem, hogy ha valóban 2 órája ült a kapuban, nem hagytam volna kint a zuhogó esőben. További szép napot kedves kérdező!

2017. ápr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem kell bevinni a házba de legalább egy fedett helyre vidd be:garázs vagy valami kis épület, az erkély, hasonlók. Ahogy mondták keresd a gazdiját és ha nincs meg vagy egyáltalán nincs, akkor keressetek neki újat vagy vigyétek el a menhelyre ha ti nem tudjátok befogadni.
2017. máj. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!