Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd kutyája átjár a...

A szomszéd kutyája átjár a kertünk be és verekszik a mi kutyánkal és már majdnem meg ölt egy macskát ismit lehene tenni? (többi lent)

Figyelt kérdés
nagyából 2 hete kezdődött akkor jött át először és azóta napi 4 5 ször látom hogy jukat ás egy új helyen és átjön . én arra gondoltam hogy légpuskával adokneki de aztán megsajnáltam és végül nem lőttem rá de arra gondoltam hogy BB vel meg lehetne lő ni nem ?

2017. ápr. 6. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a kerítést kellene megcsinálni úgy, hogy ne tudjon átjönni (a szomszédnak is szólj ez ügyben, mert neki kötelessége a saját telkén belül tartania a kutyáját).
2017. ápr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez a megoldás. Sajnos nem a kutya teher róla. Szólj a szomszédnak, hogy erősítse meg a kerítését, mivel az Ő dolga, hogy ne szökhessen ki!

Ha a felszólításodra sem tesz semmit, akkor nyugodtan jelentsd fel.

2017. ápr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A kutyát ne bántsd. A szomszéddal kell beszélni, hogy oldja meg azt, hogy soha többet ne menjen a kutyájuk az engedélyetek nélkül át hozzátok.
2017. ápr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha valakire rá akarsz ijeszteni a légpuskával,akkor az a szomszéd legyen.Egyedül ő tehet erről, nem a kutya.

Meg kéne csinálni a kerítéstést és megnevelnie a kutyát,hogy ne menjen át.

Nem tudom milyen a viszony,de a legjobb az lenne,ha értelmesen megbeszélnétek és megkérnéd rá,hogy figyeljen oda jobban + javítsa meg a kerítést, mert zavaró,hogy a kertetekben van állandóan a kutya, bántja a macskáidat és a gyereket sem mered így kiengedni.

2017. ápr. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

már ki raktam téglával a kerítés alját alapot csináltam és úgy bele álítottam a téglákat de még mindig átszökik ?

én már beszéltem a szomszéddal és ő sem tud vele mit kezdeni mer 5 órát van itthon hétköznapon ként meg szombat vasárnap egész nap . én javasoltam neki hogy kösse ki de egy kb 40 centis kutyát hova kössönki ?

2017. ápr. 8. 10:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig az ő dolga elintézni, hogy a kutyája ne szökjön! Én feljelentést tennék, ha nem hajlandó csinálni semmit, mellette pedig a kutyáját én szoktatnám le az átszökésről. Ha az én kutyáimnak neki menne, vagy a macskámat akarná megölni tőlem kapna olyat, hogy többet ne akarjon a kertembe átjönni.
2017. ápr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy fél négyzetméteres kazánlemez van felfüggesztve két füllel láncra. Ha a szomszéd kutyája elkezdi a felesleges ugatást, akkor kilépek a teraszra, a kalapáccsal ráverek a lemezre, órákig csend van. Ugyanez kerítésbontás kísérlet setén. Már nem próbálkozik.
2017. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!