Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez kínzás lesz neki?

Ez kínzás lesz neki?

Figyelt kérdés

Van egy 9 hónapos kutyám, eddig inti benti kutya volt. A szüleim mostanában akarják kitenni az udvarba, már meg van a kutyaháza és mindene. Azért engedték eddig, hogy bent legyen mert pici volt és jött a tél. A kert egy része veteményes és oda nem akarja apukám, hogy menjen a kutyám mert minden szétrombol és a kert egy részét elakarja keríteni láthatatlan kerítéssel. Először kennelt akart, de szerintem ez egy fokkal jobb. Nagyobb helyen lehet, de így nem tud a kerítéshez menni ahol imád nézelődni. Ezen felül lassan, de ki lesz szoktatva és kint kell aludnia. Eddig mindig velem aludt, állandóan velem van ha itthon vagyok. Nagyon nagy kínzás lesz ez neki?


Egyébként rövid a szőre es közepes testű.

Sajnos nem tudok mit csinálni, mert még gyerek vagyok. Ha tehetném a kutyámmal együtt elköltöznék.

Köszönöm a segítséget előre is.


2017. ápr. 8. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Nem lesz jó neki. Nem fogja érteni, miért nem mehet be hozzád, aludhat veled. Ráadásul ha rövid szőrű, akkor jövő télen ugyanúgy be kell engedni. Semmi értelmét nem látom annak, amit a szüleid terveznek innentől kezdve.

Próbáld meggyőzni őket, hogy rövid szőrű kutyát télen nem szabad úgysem kint tartani, akkor meg nincs értelme nyárra kitiltani, télen újra beengedni...

2017. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Regebben asott, de mar nem. Meg sincs a vetemenyes de elore felnek.

Holnap jon egy ember es csinaljak a lathatlan a keritest, nagyon felek. Nagyon sokan fog sirni szegeny

2017. ápr. 8. 21:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha többet viszed sétálni nem fog ásni. Vagy adj neki nagy fütölt lábsz@at akkor azzal leköti magát
2017. ápr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz neki jó,úgy fogja érezni,hogy márnem szeretitek :(
2017. ápr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi a kedvesseget utolso :) ebbol is latszik milyenek az emberek, egy gyereket kell bantani aki nem tud tenni ellene
2017. ápr. 9. 14:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Kiszoktatással semmi baja nem lesz a kutyának. Lehet, hogy lesz hiszti, de ha ugyan ennyit foglalkozol vele nem fogja őt megviselni.
2017. ápr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!