Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyenkor mi lesz a kutyával?...

Ilyenkor mi lesz a kutyával? Elaltatják?

Figyelt kérdés

Ha ilyet csinál egy kutya, karantén után mi lesz vele, ha nem veszett,persze.

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__8545239-egyi..



2017. ápr. 10. 14:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
49%
Én nem engedném elaltatni a kutyàmat.
2017. ápr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Nem ez a kérdés...

Ilyenkor a gazda dönt, hogy marad nála? Oda adja? Elaltatják? Vagy mi van ilyenkor?

2017. ápr. 10. 14:49
 3/27 anonim ***** válasza:
12%
Nekem a 7,5 éves kutyám támadott rá a gyerekemre. Amikor Anyukám odarohant, őt meg is harapta. Kórházba senki sem került. A kutya azonnali elaltatását elintézte Apukám. Nehogy már a kutya fontosabb legyen! Lehet lepontozni hős állatvédők.
2017. ápr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
52%
csak ha veszélyesnek ítélik. Egészséges, barátságos kutyát nem altatnak, talán el lehet intézni hogy mégis elaltassák, de ha valaki ilyet tesz az nem ember...
2017. ápr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Barátságos kutya ami utána rohan egy kisgyereknek és összemarja?
2017. ápr. 10. 14:55
 6/27 anonim ***** válasza:
64%
Az én kutyám mindennel és mindenkivel barátságos, mégis megesett egyszer hogy neki ment egy másik kutyának mert valami történt. Ettől még nem agresszív, így nem altatható. Ennyi.
2017. ápr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
14%
Ha visszakerül a családba, állandó rettegés lesz az életük. Egészséges kutya nem bánt egy gyereket. Annyira utálom, hogy Magyarországon fontosabb egy állat, mint egy gyerek. Az én kutyám egyetlen esélyt kapott, ennyi. Szülőként azt mondom, hogy teljesen jogosan. Ja, és az egyik válaszolnak üzenem, hogy EMBER vagyok, felelősségteljes anyuka.
2017. ápr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Írtam a kérdezőnek, azt írta valószínűleg altatják, de haza biztos nem viszik ezek után :/
2017. ápr. 10. 15:01
 9/27 anonim ***** válasza:
25%
Az attól függ. Ha nem találnak nála semmit, nem altatják. Ha veszélyesnek ítélik vmilyen okból, akkor altatnak.
2017. ápr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
64%

ne is vigyék, így is eléggé elbaszhatták szegényt...de más kutyát se vigyenek oda többet.


Az anyukának meg üzenem hogy egy kutya nagyon nagy felelősség. Ha ezzel nem voltál tisztában annyira hogy sérülés lett a vége akkor, már jól látható mennyire is vagy felelősség teljes.

2017. ápr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!