Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szerttesem meg 10...

Hogyan szerttesem meg 10 hónapos boxeremmel a vizet?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Ezt most hogy érted ? h úszkáljon vagy mi ? a kutyák nem egyformán szeretik a vizet , az első nj-om utálta szinte mint a macskák , a mostani meg imád pancsolni , ezt nem lehet beléjük nevelni.
2010. máj. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nemsokára felmelegszik a víz, bemész és hívod. Bemegy.

Be ne lökd vagy dobd, mert az életbe többet be nem viszed!

2010. máj. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
tökéletesen egyetértek az utolsóval! :)
2010. máj. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Akiteki ***** válasza:

Eddig mit ivott? Pálinkát? :))

Na jó, csak nehéz volt kihagyni.

Ha bemész a vízbe és hívod, jó eséllyel megy utánad.

2010. máj. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

hát a sörre mindig rámegy :))))

nos az a helyzet, hogy én ezen a nyáron nem mehetek vízbe egyéb okból kifolyólag.

ma próbáltam először megfürdetni fürdőkádban, amíg nem ráment a víz, csak folyt addig egészen közömbös volt. utána sem ilyedt meg, csak inkább kijött, és látszott, hogy nem tetszik neki.

tóban fürdést esetleg csináljuk úgy, hogy bedobok botot, vagy labdát?

köszi a válaszokat

(elsőnek üzenem: az életben minden tanulható, megszerethető akár az embereknek akár az állatoknak)

2010. máj. 13. 13:18
 6/10 Akiteki ***** válasza:
100%

A kád az más! Ahhoz pici kölyökkora óta szoktatni szoktam őket, hogy elviseljék. A tóban úszkálás jó buli.

Esetleg próbáld meg, hogy rutinos pancsolós kutyával mentek, ha Te nem mehetsz, majd ő után bemegy és élvezni fogja.

2010. máj. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Én ugymegtanitotam belelöktem már uszottis msot meglátja akkorátugrikbele..:D
2010. máj. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ha szereti az apportot, akkor próbáld meg azt, hogy a botot (vagy amit vissza szeret hozni) először csak a vízpart szélire dobálgatod, épphogy vizes legyen a lába. Aztán fokozatosan beljebb és beljebb. Türelem kell hozzá.

Gyorsabban működik, ha egy vízsszerető kutya is ott van, mivel a kutyusok gyorsabban tanulnak egymástól.

A fürdetés az teljesen más dolog. Az én kutyám vízbolond, megőrül ha vízparton vagyunk, mert játszani akar és úszni. Kádba viszont hétökrös szekérrel sem úzató be.

2010. máj. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
mosd ki vazze
2010. máj. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Niky emo girl ***** válasza:
nekem volt 1németjuhászom ameik ha kint volt a medence akkor fejest ugrott bele meg természetes tavakba is úszkált viszont megfürdetni szinte lehetetlen volt mert ha csak lefröcskölni akartuk akkoris hátsókert végébe szaladt
2010. máj. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!