Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a rossz és jó tulajdonsága...

Mi a rossz és jó tulajdonsága a RÖVIDSZŐRŰ tacskóknak?

Figyelt kérdés

nem rég volt kutyám akitnagyon szerettünk,de aztán el kellett vinnünk, nagyon hiányzik, és szeretnék egy másikat. A tacskó is szóba került , de nem tudom hogy kikaparná-e a füvet? , meg hogy szökős-e ?, félős-e ?

Szóval akinek van tacskója , az segítene és elmondaná a jó és rossz tulajdonságait, hogy el tudjuk dönteni jó választ lenne-e őt választani !

Előre is köszönöm :D


2010. máj. 13. 14:21
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
egyszerre :)
2010. máj. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Erre szerinted jó ha menhelyről fogadnék kutyust ?
2010. máj. 13. 16:23
 23/31 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne jó! A menhelyen elmondod, mik az igényeid, megmutatják, melyek azok a kutyusok, akik megfelelnének neked és akkor tudsz választani. És ezzel meg is mentesz rögtön kettőt is! Egyiket, amelyiket kihoztad és másikat, aki a helyére kerülhet az utcáról. És nem utolsó sorban nem egy szaporítót támogattál, olcsó pénzen vett kutyával, ugyanis jó tenyésztőtől egy fajtatiszta kutya, mindegy milyen fajta, 80-100 ezer forinttól kezdődik...
2010. máj. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Igen , és köszönök mindent , bocs hogy először letámadtalak , de nagyon rosszul esett , mikor azt mondtad,hogy nem jó gazdája voltam a kutyusnak.csak tudod még ő kölyök volt és mindig foglalkoztunk , vele de ..mindegy már megtörtént, nem tehetek semmit.

Még egyszer köszi:)

Sokszor jársz ezen az oldalon ? mert ha megint lenne kérdésem akkor jó tudni , hogy te itt vagy és használható , értelmes tanácsokkal látsz el :)

2010. máj. 13. 16:30
 25/31 anonim ***** válasza:
Hát, igazából, így utólag talán nem is felelőtlenségnek, hanem tudatlanságnak mondanám. De aki hajlandó tanulni, annak megbocsájtható, hogy hibázott. Senki sem tökéletes. Becsüllek és tisztellek, hogy beláttad a dolgokat, mert sok ember a helyedben nem is olvasott volna tovább és nem lenne hajlandó változtatni a hozzáállásán. Ilyenkor, ha ilyen emberrel beszélgetek itt, mint Te, aki képes a tanulásra, nagyon boldog vagyok. Ilyenkor úgy érzem, van értelme minden nap ide írogatni és segíthetek másoknak és a kutyáknak. Evvel válaszoltam is a másik kérdésre. :) Kérdezz bármikor nyugodtan, akár privátban is, nagyon szívesen segítek, amiben csak tudok! :)
2010. máj. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)és szerintem biztos ,hogy hasznát veszem , majd a privát e-mail-ben adott válaszaidat:D
2010. máj. 13. 16:39
 27/31 A kérdező kommentje:
mennem kell szia!:)
2010. máj. 13. 16:40
 28/31 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is tacskóm van.Mi panelban lakunk.Miénk nagyon okos most készülünk vele a haladó engedelmességi vizsgára,és agilityzni is jár.Miénk ,csak akkor ugat ha jön valaki.
2010. máj. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi azt elfelejtettem,hogy szeret ő lenni a főnök.Okosan kell nevelni és igazságosan.Miénk nem szökős,de egy kicsit félős.
2010. máj. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Köszi ,hogy megírtad :)
2010. máj. 14. 19:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!