Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a rossz és jó tulajdonsága...

Mi a rossz és jó tulajdonsága a RÖVIDSZŐRŰ tacskóknak?

Figyelt kérdés

nem rég volt kutyám akitnagyon szerettünk,de aztán el kellett vinnünk, nagyon hiányzik, és szeretnék egy másikat. A tacskó is szóba került , de nem tudom hogy kikaparná-e a füvet? , meg hogy szökős-e ?, félős-e ?

Szóval akinek van tacskója , az segítene és elmondaná a jó és rossz tulajdonságait, hogy el tudjuk dönteni jó választ lenne-e őt választani !

Előre is köszönöm :D


2010. máj. 13. 14:21
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
42%

a tacskót jobb kertes házba tartani akár milyen szőrű...

a kutya is jobban érzi magát ha szabad és ha a friss levegőn van minthogy bezárva egy panelba

Nekem is tacsim van én szeretem..bár a hangja nagyon éles..hamar tanul kis kora óta vissza tudja hozni a labdát

nekünk egyszer elszökött és nagyon sebes volt az állatorvos is azt mondtas h el fog pusztulni de túl élte..tanult a hibájából (most 3 éves) 2 évg nem szökött el eddig :D

az enyém fél az esernyőtől,a sárkánytól(papírsárkány) és a mennydörgéstől..nem tudjuk h miért pedig egyszer volt ezekkel a dolgokkal rossz tapasztalata..a dörgéstől pedig szerintem csak a hangja miatt. nem csinál nagy kárt ha csinál is csak kölyök korában

mindenképpen ajánlom!

2010. máj. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!