Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet leszoktatni a...

Bebu01 kérdése:

Hogyan lehet leszoktatni a kutyát, hogy ne támadja a macskát?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 15. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Egy kivétellel.


Ha még bébi korukban már együtt lettek nevelve.

2017. ápr. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi

Sajnos akkor a macskáink a fán maradnak😁

2017. ápr. 15. 23:26
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Behívod, leülteted, szemkontakt, megmondod a macskát mutatva, hogy a miénk. Leteszed elé, és megint megmondod, hogy a miénk. Ha ráindul, tudatod vele, hogy tilos! Ha visszakozik, akkor jutalom. Mondjuk simi, vagy lapocka megveregetés, "jókutya"!
2017. ápr. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ja, a behívás az nem a szalonba, hanem úgy értem, magadhoz hívod.

/Előző/

2017. ápr. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi

Nem csak játszani a kar vele, hanem szét akarja szedni.Már egy tyúkot szétszedett.

2017. ápr. 16. 08:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyszerű. Miért vittél oda olyan kutyát, ami bántja az állatokat?! Mikor van macskád? Nem tudtad, milyen a viszonya más állatokkal? Előbb-utóbb megöli a macskát, pláne ha már egy csirkét megölt, innentől nem lesz megállás. Előző kutyám ilyen volt, gyilkolt minden nálánál kisebb állatot. Mostani kutyám tudatosan ez ellen neveltem, 2 macskával él, és a csirkékre sem mozdul rá. Hol a nevelése ennek az állatnak, csak mosolyogni tudsz, hogy szegény macska akkor a fán marad?! Keress másik helyet gyorsan valamelyiknek, ne nézd ezt tétlenül!!
2017. ápr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A macskák sem hülyék, megtudják magukat védeni, kivéve, ha még kiscica.

Sokszor a macskák is egymás ellen rivalizálnak.

Mert a töritórum területükre idegen macska akar behatolni és az ösztöneikben benne van, hogy "ez itt az én vadászterületem", húzzál el innen, mert kikaparom a szemed.

Párzási időszakban beenged más macskát és.

A kutya fajtától és kortól függően nevelhető, hogy macska barát legyen.

Egy öregebb kutyát rászoktatni a macska megkedveltetésére, kb. olyan, mint a rókát rászoktatni, hogy ne lopjon tyúkot, hanem egyen füvet :D

.

Tehát nagyon kicsi az esély, hogy a macskával barátságban lesz.

Már írtam, leírom még1X

A kutya-macska barátság már bébi koruktól a legjobb, mert akkor még könnyebben elfogadják egymást.

Nekünk most egy Husky-k van, és egyenlőre nem bántott eddig még egy macskát sem.


Idősebb kutya, aki egész életében undorodott a macskától, igen csak bajos összebarátkoztatni egy új macskával.

Úgy elkergeti mint a sicc, ha csak nincs láncra kötve.

Falusi macskáról és kutyáról írtam.

Frakk a macskák réme, rajzfilm jutott az eszembe.

:D

2017. ápr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Letiltod róla. Megtiltod neki, hogy a macska közelébe menjen. Ha kicsit is értesz a kutyákhoz, a neveléshez, ez nem egy nehéz feladat.
2017. ápr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#6

Nem ba-szogatást kértem, hanem segítséget.

Ahol volt ott is volt macska és megvoltak egymással.

2017. ápr. 18. 19:00
 10/10 A kérdező kommentje:
A többi választ köszönöm.
2017. ápr. 18. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!